Kong: Skull Island’tan Kalp Atışınızı Hızlandıracak Fragman

489

Kong: Skull Island filminden öyle güzel fragman geldi ki; izlerken kalp atış hızınız artacak, göz bebeğiniz büyüyecek. Film ülkemizde Kong: Kafatası Adası ismi ile 10 Mart 2017’de vizyonda olacak.

Dünyanın sekizinci harikası olarak gösterilen Kong’u bir kez daha sinemada izleyecek olmak ayrı bir mutluluk sebebi.

- Reklamlar -

Kong: Skull Island konusu ise ekibimizin gizli ve çok tehlikeli maymunlar kralının adasına yolculuğu ile başlar. Ekibin başında ise Kaptan James Conrad (Tom Hiddleston) yer alırken ilkel ve hainliklerle dolu olan adanın derinliklerine doğru ilerlerler. Amaçları ise efsanevi bir serumu bulmaktır ancak hiç hesaba katmadıkları yaratıklarla karşılaşırlar.

Kong: Skull Island filminin oyuncu kadrosunda Samuel L. Jackson, Brie Larson, Jing Tian, Corey Hawkins, Jason Mitchell, John Ortiz, Shea Whigham ve Toby Kebbell gibi isimler yer almaktadır. Jordan Vogt-Roberts’ın yönetmenliğini yaptığı Kong: Skull Island filminin senaryosu ise John Gatins ve Max Borenstein’e aittir.

Kong: Skull Island filmi 10 Mart 2017 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Kong: Skull Island Fragman

Önceki İçerikLogan’dan Boyd Holbrook’un Canlandırdığı Pierce’ın Eli Geldi
Sonraki İçerikLucas Till’lı Monster Trucks’tan Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)