Müjde MacGyver Filmi Nihayet Geliyor

844

MacGyver filmi olur mu acaba diye merak içerisinde şu an 30’lu belki de 40’lı yaşlarına gelmiş bir nesil hayal edin. Hah işte onlar biziz! Ve bu nesil göçüp gitmeden önce Lionsgate tarafından çok güzel bir haber ile müjdelendi! Kara Şimşek ve MacGyver ile büyüyen bu müthiş nesil tam anlamıyla artık taçlandırıldı diyebiliriz.

MacGyver Filmi Nihayet Geliyor

- Reklamlar -

1985 ve 1992 yılları arasında toplamda 139 bölüm olarak çekilen ve başı ne tür belaya girmiş olursa olsun bir şekilde bu beladan çıkmanın yolunu bulan MacGyver (Richard Dean Anderson) efsanesi sonunda film olarak karşımıza çıkacak. Variety‘nin haberine göre, aynı zamanda bir de TV dizisi projesinin de gündemde olduğu ve konuşuluyormuş. İkisinin de birlikte yayına girme ihtimali de epey yüksek görünüyormuş.

MacGyver filmi yönetici ekibi kim olacak?

Lionsgate CEO’su Jon Feltheimer’ın paylaştığı bu bilgi tam anlamıyla “İşte bu be!” dedirten cinsten olmuş. Bu MacGyver filmi için ise efsanenin yaratıcısı Lee David Zlotoff ile Fast and Furious (Hızlı ve Öfkeli) serisinin yaratıcısı Neal Moritz önderlik edeceklermiş.

Sonuç olarak serinin yaratıcısı olan Zlotoff’un bu işin içinde olması gönül rahatlığı içerisinde arkamıza yaslanmamızı ve gelecek olan güncellemeleri beklememizi sağlamış oldu.

Küçücük yaşlarda bu seriye şahit olmuş birisi olarak 5-6 yaşlarında babasından MacGyver deri ceketi isteyecek seviyeye geldiğimi ve bu habere ne kadar sevindiğimi sizlere anlatamam.

Şimdi gelsin posterler, gelsin fragmanlar.

Oh be!

Önceki İçerikBella Heathcote Fifty Shades Darker’da Grey’in Eski Sevgilisi Olacak
Sonraki İçerikDeLorean Reklam Filmi Karşınızda
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)