Bella Heathcote Fifty Shades Darker’da Grey’in Eski Sevgilisi Olacak

1263

Bella Heathcote, Aşk ve Gurur ve Zombiler filmindeki Jane Bennet rolüyle tanıştığımız güzeller güzeli bir kadın. Bu hatun kişi Fifty Shades of Grey (Grinin Elli Tonu) filminin devam filmi olan Fifty Shades Darker‘da Christian Grey’in eski sevgilisini canlandıracakmış.

Bella Heathcote Fifty Shades Darker'da Grey'in Eski Sevgilisi Olacak

- Reklamlar -

Dünya genelinde 570 milyon dolar gişe hasılatı elde eden ve Grey’in aşk ve bir o kadar erotizm dolu hikayesinin anlatıldığı Fifty Shades of Grey, E.L. James tarafından kaleme alınan ve çok satanlar listesinde zirvedeki yerini uzunca bir süre korumuş bir seriydi. İlk filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson yapmıştı bildiğiniz gibi ancak aralarındaki anlaşmazlıklar sebebiyle ikinci filmde kendisini görmeyeceğiz. Onun yerine E.L. James‘in kocası Niall Leonard tarafından kaleme alacak olan senaryonun onun tarafından yönlendirilecek ve James Foley tarafından yönetilecek.

Jamie Dornan ve Dakota Johnson’ın Christian Grey ve Anastasia Steele olarak serinin her iki filminde ve üçüncü filmi olan Fifty Shades Freed filminde de göreceğiz.

Bella Heathcote Leila Rolü ile Karşımıza Çıkacak

Bella Heathcote Grey’in eski sevgilisi Leila olarak göreceğiz. Hali hazırda çarpık ve garip bir ilişkileri olan Grey ile Steele’nin arasında girecek olan Leila ile ortalık epey karışacağa benziyor.

Hakkımızda hayırlısı diyelim.

Önceki İçerikDemolition Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikMüjde MacGyver Filmi Nihayet Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)