Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Aşk Filmi

323174

Aşk filmi izlemek çoğu zaman dışarıdan biraz tuhaf karşılanır. Ama bazen de bu filmlere muhtaçtır insan. O yüzden biz de böyle bir liste yapalım istedik.

Başlığa ‘mutlaka’ ile başladım çünkü; gerçekten bu filmleri henüz izlemediyseniz bir yanınız eksik demektir. Özellikle klasikleşmiş olan kışın yapılacak en güzel şey ‘kahve, film, pijama’ diyenlerdenseniz, haydi bakalım. Hem ağlamalı, hem gülmeli hem de sizi yaşadıkları aşkla kıskancınızdan çatır çatır çatlatmalı filmler listesi sizinle.

Aşk filmi listesine Not: Seni Seviyorum, Söz ve Müzik, Kasımda Aşk Başkadır ve Cesaretin Var Mı Aşka filmlerini eklemiyorum çünkü izlemeyen yoktur diye düşünüyorum.

Aşk Filmi” Denildiğinde Aklıma Gelen Filmler

9Friends with Benefits / Arkadaştan Öte

Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Aşk Filmi
- Reklamlar -

2011 yapımı filmin başrollerinde iyi performansları ile dikkat çeken Justin Timberlake ve Mila Kunis var. Geçmişlerinde çok yara almış iki genç, artık aşk insanı olmayacaklarına kendi kendilerine söz vermişlerdir. Peki bu sözü ne kadar tutabilecekler? Birbirlerini oldukça çekici bulan ‘arkadaşlar’, duygusal ve aynı zamanda bilimsel bir deneye girişirler. Arkadaşlıklarına ‘cinsellik katmak!’

Önceki İçerikYedinci Oğul Vizyona Girdi
Sonraki İçerikKötü Kedi Şerafettin Filmi Kasım 2015’te Vizyona Girecek
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.