Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Aşk Filmi

322848

Aşk filmi izlemek çoğu zaman dışarıdan biraz tuhaf karşılanır. Ama bazen de bu filmlere muhtaçtır insan. O yüzden biz de böyle bir liste yapalım istedik.

Başlığa ‘mutlaka’ ile başladım çünkü; gerçekten bu filmleri henüz izlemediyseniz bir yanınız eksik demektir. Özellikle klasikleşmiş olan kışın yapılacak en güzel şey ‘kahve, film, pijama’ diyenlerdenseniz, haydi bakalım. Hem ağlamalı, hem gülmeli hem de sizi yaşadıkları aşkla kıskancınızdan çatır çatır çatlatmalı filmler listesi sizinle.

Aşk filmi listesine Not: Seni Seviyorum, Söz ve Müzik, Kasımda Aşk Başkadır ve Cesaretin Var Mı Aşka filmlerini eklemiyorum çünkü izlemeyen yoktur diye düşünüyorum.

Aşk Filmi” Denildiğinde Aklıma Gelen Filmler

8Warm Bodies / Sıcak Kalpler

Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Aşk Filmi
- Reklamlar -

Hem korku hem romantizm diyorsanız, buyurun Sıcak Kalpler’e.. Hayatınızda görüp görebileceğiniz en komik, en romantik ve en korumacı zombiler bu filmde birleşmiş. Fazla reklamı yapılmayan filmde; insan ırkını, insanlığa yakın zombileri ve kendini tamamen kapatıp vahşileşmiş zombileri göreceğiz. R isimli zombi hava alanında yaşamakta ve diğer zombilerle beslenip zaman geçirmektedir. Bir gün yine beslenmeye çıktıklarında, hala insan olan Julie ile karşılaşır ve ona aşık olur. Onu diğer zombilerden korumak artık onun asli görevidir. Filmin sonu da pek romantik. Benzeri pek görülmemiş bir film olarak benim listeme girdi.

Önceki İçerikYedinci Oğul Vizyona Girdi
Sonraki İçerikKötü Kedi Şerafettin Filmi Kasım 2015’te Vizyona Girecek
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.