Ninja Kaplumbağalar 2 Özel Efekt Olmadan Nasıl Olurdu?

1375

Ninja Kaplumbağalar 2 filmi yapımcı şirketi olan Paramount Pictures öyle güzel bir video yayınladı ki sizlerle paylaşamasak olmazdı!

Aşağıdaki görüntünün elde edilmesinde büyük emeği olan Supervisor Pablo Helman diyor ki, “Gelişen teknoloji ile oyuncuların performansları bu CGI filmlerin çok daha büyük olmasını sağlıyor. Özel efekt derken burun kıvıranlar bu oyuncuların emeğine saygı duymuyor demektir.

- Reklamlar -

Megan Fox ve Will Arnett’in başrollerinde yer aldığı filmin kadrosunda William Fichtner Eric Sacks karakteriyle yer alırken devam filmine yeni katılanlardan Laura Linney, Tyler Perry Bilim İnsanı Baxter Stockman, WWE Yıldızı Sheamus Rocksteady, Gary Anthony Williams Bebop, Brittany Ishibashi Karai, Stephen Amell Casey Jones ve Brian Tee Shredder rolüyle filmdeki yerini alacak. Ninja Kaplumbağalarımızı ise sırayla Alan Ritchson, Jeremy Howard, Pete Ploszek ve Noel Fisher Raphael, Donatello, Leonardo ve Michelangelo canlandıracak.

İlk film Jonathan Liebesman tarafından yönetilmiş ve dünya genelinde 485 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. Yukarıdaki kadroya ek olarak ilk filmde Splinter Ustayı Danny Woodburn canlandırıp Tony Shalhoub seslendirmişti. Devam filminde de aynı görevlerde yerlerini alacaklar.

Earth to Echo filmiyle adından söz ettiren David Green’in yönetmenliğini yapacağı Ninja Kaplumbağalar 2 (Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows), 23 Haziran’da vizyondaki yerini alacak.

İşte Özel Efektsiz Ninja Kaplumbağalar 2 Filmi

Önceki İçerikFilm Afişleri ile Gerçek Hayatı Birleştiren Adam
Sonraki İçerikMoana Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)