Moana Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

648

Disney‘in yeni animasyonu Moana Filmi ilk fragmanı yayınlandı. Kasım ayının son günlerinde vizyona girecek olan animasyon çok keyifli görünüyor.

Bundan tam tamına 300 yıl önce dünyanın en büyük denizcisi bir başına “O okyanus senin, bu okyanus benim” gezerken keşfetmek istediği bir ada yüzünden uzunca bir süre durur ancak sebebi ancak tahmin edilememektedir.

- Reklamlar -

Bir Walt Disney Animation Studios yapımı olan Moana, genç ve cesaretli bir kızın büyük bir maceraya katılarak kendini okyanusa salı vermesini konu almaktadır. Moana (Auli’i Cravalho) bu macera sırasında yarı tanrı olan Maui (Dwayne Johnson – The Rock) ile tanışır ve onun yol göstericiliğiyle bu macerayı sona erdirmek ister. Birlikte büyük bir maceraya atılan Moana ve Maui onulmaz tehlikelerin ve canavarlara karşı koymak zorunda kalacaktır. Moana’nın tek düşündüğü ise atalarından miras kalan benliğini keşfetmektir.

Konu olarak epey etkileyici görünen bu filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği henüz belli değildir. Film Amerika’da şükran günü zamanı yani 23 Kasım’da vizyonda olacak.

Moana‘nın yönetmenliğini ise Ron Clements ve John Musker (The Little Mermaid) üstlenmektedir.

Moana Filminin İlk Fragmanı

Önceki İçerikNinja Kaplumbağalar 2 Özel Efekt Olmadan Nasıl Olurdu?
Sonraki İçerikOsuruğunu Hangi Film ile Tarif Ederdin?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)