Oscar Isaac Annihilation filmi kadrosunda

0
454

Oscar Isaac, 2015 yapımı Show Me a Hero mini dizisiyle En iyi Erkek Oyuncu Altın Küre Ödülü‘ne sahip son yılların başarılı oyuncularından bir tanesi. Star Wars: The Force Awakens filmindeki Poe Dameron rolünün aksine Ex Machina’daki Nathan rolüyle gönlümüzü fetheden ünlü oyuncu 2017 yılında vizyona girecek olan Gerilim ve Bilim-Kurgu temalı Annihilation filminin başrolü olacakmış.

Oscar Iscaac

Oscar Isaac’in başrolünde olduğu filmin diğer oyuncuları

Guatemalalı ünlü oyuncunun da kadrosunda bulunduğu Annihilation filminin diğer oyuncuları Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Natalie Portman ve Jennifer Jason Leigh‘tir. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Ex Machina filminin de yönetmenliğini yapan Alex Garland’tır.

Filmin senaryosu ise fantastik ve bilim-kurgu edebiyatının en prestijli ödüllerinden biri olan Nebula Ödülü’nü kazanan Jeff VanderMeer‘in aynı isimli romanından yönetmen Alex Garland tarafından uyarlanacaktır.

2016 Oscar Ödülleri‘nde En iyi Görsel Efekt ödülüne layık görülen Ex Machina filmiyle bu türde film yapmaya devam edeceğini öğrendiğimiz Alex Garland’ın dokunuşlarıyla seyri çok keyifli bir filmin bizleri beklediği aşikar.

Filmde Psikolog isimli rolde Jennifer Jason Leigh’i, Biyolog isimli rolde Natalie Portman’ı başrollerde izlerken Oscar Isaac‘i ise Natalie Portman’ın eşi olan başka bir Biyologu oynacağını da söylemiş olalım.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir