Oscar Isaac Annihilation Filmi Kadrosunda

531

Oscar Isaac, 2015 yapımı Show Me a Hero mini dizisiyle En iyi Erkek Oyuncu Altın Küre Ödülü‘ne sahip son yılların başarılı oyuncularından bir tanesi. Star Wars: The Force Awakens filmindeki Poe Dameron rolünün aksine; Ex Machina’daki Nathan rolüyle gönlümüzü fetheden ünlü oyuncu 2017 yılında vizyona girecek olan Gerilim ve Bilim-Kurgu temalı Annihilation filminin başrolü olacakmış.

Oscar Isaac Annihilation Filmi Kadrosunda

- Reklamlar -

Oscar Isaac’in Başrolünde Olduğu Filmin Diğer Oyuncuları

Guatemalalı ünlü oyuncunun da kadrosunda bulunduğu Annihilation filminin diğer oyuncuları; Gina Rodriguez, Tessa Thompson, Natalie Portman ve Jennifer Jason Leigh‘tir. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Ex Machina filminin de yönetmenliğini yapan Alex Garland’tır.

Filmin senaryosu ise fantastik ve bilim-kurgu edebiyatının en prestijli ödüllerinden biri olan Nebula Ödülü’nü kazanan Jeff VanderMeer‘in aynı isimli romanından yönetmen Alex Garland tarafından uyarlanacaktır.

2016 Oscar Ödülleri‘nde En iyi Görsel Efekt ödülüne layık görülen; Alex Garland’ın dokunuşlarıyla seyri çok keyifli bir filmin bizleri beklediği aşikar.

Filmde Psikolog isimli rolde Jennifer Jason Leigh’i; Biyolog isimli rolde Natalie Portman’ı başrollerde izlerken; Oscar Isaac‘i ise Natalie Portman’ın eşi olan başka bir Biyologu oynacağını da söylemiş olalım.