Intouchables Tekrar Filmi Başrolleri Belli Oldu

753

Intouchables; 2011 yılında vizyonda giren, 2013 yılında Altın Küre Ödülleri‘nde ve BAFTA‘da Yabancı Dilde En iyi Film ödülüne aday olarak gösterilmiş Fransız yapımı bir biyografi filmidir. Filmde paraşüt kazası geçirerek felç olan bir aristokratın (Philppe) projelerini emanet edip; Devam ettirmesi için cezaevinden henüz salınmış genç göçmen Driss’i bakıcısı olarak işe alması ve aralarındaki dram ve komedi ağırlık bir konuyu ele almaktaydı. Film ülkemizde 2012 yılının Mayıs ayında Can Dostum ismiyle vizyona girmişti.

Intouchables Tekrar Filmi Başrolleri Belli Oldu

- Reklamlar -

Intouchables Filmi Başrolleri Kim Olacak?

Deadline‘ın paylaştığı habere göre; 2014 yılından beri The Weinstein Company tarafından bir tekrar filmi yapılma planı olan Intouchables filmi için; Colin Firth’ten boşalan Philippe rolüne; 2016 yılında Trumbo filmi ile En iyi Başrol Erkek Oyuncusu ödülüne de aday olarak gösterilen Bryan Cranston (Trumbo, Breaking Bad) ile anlaşmışlar. Driss rolü için ise ünlü komedyen Kevin Hart (Think Like a Man, Ride Along) kadroya ilave edilmiş.

Bu arada Variety‘nin de haberine göre filmin yönetmenliği için Simon Curtis (My Week With Marilyn, Woman in Gold) ile görüşmeler sürerken orijinal senaryosu Olivier Nakache ve Eric Toledanoa’a ait olan hikayeyi uyarlayacak olan isim için de Paul Feig (Spy, Ghostbusters) düşünülüyormuş. Eğer tüm ihtimaller pozitif bir şekilde devam ederse filmin çekimleri için mekan arayışlarına bu yaz mevsiminde bakılmaya başlanacakmış.

2012 yılında dünya genelinde 425 Milyon Dolar gişe hasılatı elde eden bu Fransız yapımı filmin tekrar filmi için şimdiden heyecanlanabilirsiniz.

Önceki İçerikBatman v Superman Fragmanı Bridget Jones ile Karıştırılırsa
Sonraki İçerikOscar Isaac Annihilation Filmi Kadrosunda
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)