Parodi Denilince Akla Gelen 2015 Yılının En İyi 10 Videosu

1317

Parodi videolar ülkemizde bir türlü istenilen seviyeye gelememiş olsa da 2015 yılı içerisinde dünyada çok sayıda yapılmış ve epey ses getirmişti. Kaynak ve veri olarak Youtube’u kullandığımızı belirterek listemize geçelim.

2015 Yılının En Çok İzlenen ve Beğenilen Parodi Videoları

Saturday Night Live – Adele – Hello

Interstellar‘daki müthiş performansıyla herkesin takdirini kazanan Matthew McConaughey‘i de görebileceğiniz bu parodide Şükran Günü için bir araya gelen ailenin politik bir sebepten tartışmaya başlamasını minik bir çocuğun kaset çaları açıp Adele’in Hello şarkısını çalmasıyla durdurmasıyla başlıyor. Ardından bir rüya aleminde sürreal dünyaya dalan ailenin güldüren halleri sizlerle…

- Reklamlar -

Amy Shumer – Debating the Dildo – 12 Angry Men

Efsane film 12 Angry Men’de olduğu gibi 12 adamın bir masa etrafında tartışmasıyla başlayan videomuz ardından konunun dildo ile ilgili olduğunu görünce bir anda “Ne oluyor lan!” diye içinizden geçirmiyor değilsiniz ama epey eğlenceli bu videoyu da kaçırmamanız gerekiyor.

Elizabeth Banks ile Black Jeopardy

Ülkemizdeki adıyla Selçuk Yöntem’in sunduğu Büyük Risk yarışma programının Amerika versiyonunda Elizabeth Banks’in yalnızca siyahların katıldığı bir yarışmada verdiği yanlış cevaplar ile ayıplanan bir beyazı canlandırıyor.

Robert Dirts’ün sesiyle The Jinks dizisinin final sahnesi

Münzevi bir yaşam tarzı ile hayatını devam ettiren Amerikalı Emlak Zengini Robert Durst’un hayatının konu alındığı bir belgeselde mikrofonunu açık unutup tuvalete gittiği bir sırada işlediği tüm cinayetleri itiraf etmesini konu alan The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst dizisinin popüler olmuş final sahnesini tiye alan Funny or Die isimli grup tuvalette olanları da abartarak tekrar seslendirmiş.

Lara Marie Schoenhals isimli bir hanım kızımızın Taylor Swift’i taklit etmesi

Taylor Swift’in The 1980 isimli dünya turnesinin lansmanını yaptığı videoyla billur geçen yazar Lara Marie Schoenhals bir ara hızını alamayıp İŞİD konusuna bile girmiş!

Eşcinsel evliliği imzalamayan memur Kim Davis ile dalga geçen Randy Rainbow

Amerika’daki eşcinsel evliliği imzalamadığı için tutuklanan ve Amerikan medyası tarafından bir fenomen haline getirilen Kim Davis isimli bir memurun içinde bulunduğu durum ile dalga geçen Randy Rainbow hanım ablamıza epey sallamış :)

Amy Schumer – Football Town Nights

Yeni bir koçun ve takıma getirdiği yeni kuralları tiye alan video ile baş başasınız.

Neil Patrick Harris ve Birdman Parodisi

2015 Oscar ödül töreninin sunucusu olan Neil Patrick Harris (Clara’s Heart, How I Met Your Mother ve Doogie Howser, M.D. ile 4 Altın Küre Ödülü Adayı) Yılın En iyi Filmi olarak seçilen Birdman’i parodi ile neşeli hale getirmiş.

Garip bir Whiplash Parodisi

Sırp kökenli şarkıcı Alfred Matthew “Weird Al” Yankovic J.K. Simmons’a En iyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar ödülü’nü kazandıran Whiplash filminin ünlü sahnelerinden biri olan zil fırlatma bölümünü Weird Al’ın gözünden izlemeye ne dersiniz?

Andy Samberg tüm Emmy ödüllerini satın almak isterse?

Ünlü komedyen Andy Samberg dünyadaki tüm Emmy ödüllerini satın almayı kafasına takmış.

Önceki İçerikLaurence Fishburne John Wick 2 Kadrosuna Katıldı
Sonraki İçerikShia LaBeouf Oynadığı Tüm Filmleri İzlerse
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)