Shia LaBeouf Oynadığı Tüm Filmleri İzlerse

1537

Shia LaBeouf, şüpheniz oynadığı filmler ve belirli aralıklarla karşımıza çıktığı viral videolar; Herkesin beğeni ve övgüsünü kazanmayı bilmiş genç bir oyuncu. Peki bu ünlü oyuncuya oynadığı tüm filmleri izletseler yüz ifadesi nasıl olurdu hiç düşündünüz mü?

2008 yılında BAFTA ödül töreninde Yükselen Yıldız Ödülü’nü kazanan Shia LaBeouf, özellikle Just Do It isimli motivasyon videosu ile adından epey söz ettirmiş ve bir internet memes’i haline gelmişti hatırlayacağınız üzere.

- Reklamlar -

Newhive’ın organize ettiği bu film gösterimi tam tamına 3 gün boyunca devam etmiş ve toplamda 10 saatlik bir video çıkmış ortaya. 1984 yılından beri sinema dünyasında arz-ı endam eden Shia LaBeouf, bu maraton sırasında güçsüz düşüp uyuyakaldığı anlar bile olmuş. Newyork’taki Angelika Film Center‘da gerçekleştirilen bu organizasyonun hem kısa hem de uzun versiyonları mevcut.

Shia ile başlayan bu organizasyonun diğer oyuncular ile de yapılması ve böyle eğlenceli anlara sebep olması dileğiyle bu uzun videoyla sizleri baş başa bırakıyoruz.

İşte Shia LaBeouf Oynadığı Filmleri İzlediği Anlar

Not: Bu video oynadığı The Even Stevens Movie filmine verdiği reaksiyonudur

https://www.youtube.com/watch?v=NXOISYS5ubY

Önceki İçerikParodi Denilince Akla Gelen 2015 Yılının En İyi 10 Videosu
Sonraki İçerikPopüler 50 Filmin En Güzel Sahneleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)