Paul Rudd ve Stephen Hawking Kuantum Satrancı Oynarsa

1249

Paul Rudd, Marvel Sinematik Evreni’ne Ant-Man ile giriş yapan ve çok beğeni toplayan dünyalar tatlısı bir adam. 2016 yılında Captain America: Civil War ve 2018 yılında Ant-Man and the Wasp ile tekrar karşımıza çıkacak olan bu adam Dünya’nın yaşayan en büyük fizikçi olan Prof. Dr. Stephen Hawking ile Quantum Chess (Kuantum Satrancı) oynarsa ne olur acaba hiç düşündünüz mü? (Niye böyle bir şeyi düşüneceksiniz diye şimdi tartışmayalım!)

Paul Rudd ve Stephen Hawking Kuantum Satrancı oynarsa

- Reklamlar -

Bill & Ted’s Excellent Adventure filminin başrolü olan Alex Winter’ın yönetmenliğini yaptığı bu çalışmaya sesiyle ve o internet memes’i olmuş yüz ifadesiyle katılan ünlü oyuncu Keanu Reeves ile de epey eğlenceli bir hale gelmiş.

Keanu Reeves’ten önce bir mail, ardından da telefon alan Paul Rudd, Kuantum Satrancı için kolları sıvar. “Hem ne kadar zor olabilir ki yani alt tarafı satranç!” diye düşünürken kendini bir anda San Marino Milli Takımı gibi sürekli yenilirken bulur. Hal-i hazırda zor olan bu beyin sporunun bir de Kuantum Mekaniği ile birleşmesiyle daha giriftli bir oyun meydana gelmiştir.

Sosyal Medya’yı da sallayan Paul, destekçileri ve “Asla başaramaz”cılar ile birlikte canlı bir yayında Stephen Hawking ile kapışacağını herkese duyurur. Bir süre sonra San Marino Milli Takımı’ndan bile kötü olduğunu fark edince satranç ve Stephen Hawking ile ilgili biraz daha detaylı bilgi sahibi olmak için çalışmalara başlar.

Epey eğlenceli olan bu video ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

İşte Paul Rudd ve Stephen Hawking’in Kuantum Satranç Düellosu

Önceki İçerikThe Chickening The Shining’e Özel Efektler Eklenmiş Garip Kısa Film
Sonraki İçerikBB-8 Yapmak Hem de 120 Dolara?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)