Ready Player One Filminin Kadın Başrolü Olivia Cooke Oldu

1015

Steven Spielberg’in son filmi olan Ready Player One filminin başrolü Samantha Evelyn Cook / Art3mis rolüyle Olivia Cooke oldu. Ouija, Me and Earl and the Dying Girl ve The Signal filmlerinden tanıdığımız Olivia Cooke; Ayrıca Bates Motel dizisinde Emma Decody rolüyle de hatırlayabilirsiniz.

Ready Player One Filminin Kadın Başrolü Olivia Cooke Oldu

- Reklamlar -

Ready Player One Filminin Kadın Başrolü Olivia Cooke

A Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures ve DreamWorks Pictures’un yapımcılığını yaptığı Ready Player One filmi Ernest Cline’ın filme ismini veren bestseller romanından esinlenilerek yapılacaktır.

Gelecek bir zamanda geçen ünlü bir bilgisayar oyununun sistem yöneticisi vefat eder ve ardından açılan sanal bir yarışma ile katılımcılar ölesiye kapışmaya başlamasını konu alan filmde dünyanın her yerinden katılan oyuncular arasından Wade Watts’ın bu büyük ödüle ulaşmak için neler yapabileceğine şahit olacağız.

Diğer oyuncuları resmi olarak belli olmayan film için J.D Halliday rolünü Michael Keaton‘un olacağı yönünde de dedikodular mevcut.

Önceki İçerikJames Franco’nun Filmi Zeroville 2016’da Vizyonda
Sonraki İçerikLance Armstrong’un Hikayesi The Program Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)