Rita Repulsa ve Sarı Ranger Karşı Karşıya

656

Elizabeth Banks‘in villain karakteri olan Rita Repulsa‘nın Sarı Ranger Trini karakteri ile karşımıza çıkacak Becky G’yi köşeye sıkıştırdığı bir fotoğraf geldi.

Başrollerinde Dacre Montgomery , RJ Cyler, Naomi Scott, Becky G, Ludi Lin ve Elizabeth Banks Rita Repulsa rolleriyle karşımıza çıkacak.

- Reklamlar -

Dean Israelite (Project Almanac) tarafından yönetilecek olan Power Rangers filmi senaryo ekibinde ise John Gatins, Burk Sharpless, Matt Sazama, Zack Stentz ile Ashley Miller (X-Men: First Class, Thor) ve Max Landis yer alıyor.

Yapımcılığını Power Rangers‘ın yaratıcıları olan Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey ve Marty Bowen (The Fault in Our Stars, The Maze Runner serisi) üstlenecek.

Yönetici Yapımcılık görevi Allison Shearmur ve Brent O’Connor’a (Warcraft) emanet edilmiş. Filmin müzikleri Brian Tyler’a (Avengers: Age of Ultron; Now You See Me), kostümleri ise Kelli Jones’a (Straight Outta Compton) ait.

Film epey heyecanlı olacağa benziyor! Bakalım zaman neler gösterecek?

Rita Repulsa ve Sarı Ranger Karşı Karşıya

Rita Repulsa ve Sarı Ranger Karşı Karşıya

Önceki İçerikTrainspotting 2 Çekimlerinden Fotoğraflar Geldi
Sonraki İçerikLoving Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)