Loving Filminin Fragmanı Yayınlandı

594

Ruth Negga, Michael Shannon ve Joel Edgerton‘ın başrollerinde yer aldığı Loving filmi fragmanı yayınlandı. Bu film hepimizi ağlatacak hepimizi! Sonra “Söylemedi” demeyin.

Film, The Loving Story (Nancy Buirski tarafından yönetilmişti) isimli belgesele konu olan Richard ve Mildred Loving isimli çiftin 1958 yılı Haziran ayında farklı ırktan iki kişinin arasındaki ilişkiyi konu almaktadır. Tutuklanan, hapse atılan ve yaşadıkları şehirden sürgün edilen çiftin yaşadıkları, sonrasında bir aile olarak evlerine geri dönmeleri gözlerimizi yaşartacağa benziyor.

- Reklamlar -

Filmin diğer önemli oyuncuları Michael Shannon (Take Shelter‘da Nichols rolüyle görmüştük), Nick Kroll (The League Dizisi), Marton Csokas (The Equalizer), Jon Bass (Big Time in Hollywood, FL Dizisi) ve Bill Camp’tan (Black Mass) oluşmaktadır.

Yapımcı kadrosunda ise Ged Doherty, Sarah Green, Nancy Buirski, Colin Firth, Peter Saraf, ve Marc Turtletaub yer alırken filmin Yönetici Yapımcılıklarını Brian Kavanaugh-Jones, Jack Turner ve Jared Ian Goldman üstlenmektedir.

Aynı hikaye daha önce 1996 yılında Richard Friedenberg’in (The Education of Little Tree) yazıp yönettiği Mr. & Mrs. Loving filminin başrollerinde Lela Rochon ve Timothy Hutton yer almıştı.

Film Amerika’da 4 Kasım’da vizyona girecek iken ülkemizde vizyona giriş tarihi henüz belli değildir.

Loving Filminin Fragmanı

Önceki İçerikRita Repulsa ve Sarı Ranger Karşı Karşıya
Sonraki İçerikBirth of a Nation Filminden Yeni Bir Afiş Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)