Dark’ın 3. Sezon Yayın Tarihi Fragmanı ile Birlikte Geldi

578

Netflix‘in sevilen yapımlarından biri olan Dark‘tan sevindiren haber geldi. Dizinin 3. sezonu 27 Haziran’da başlıyor!

Geçmiş ve gelecek arasındaki köprüleri kaldıran ve bu süreçler kafalarımızı oldukça karıştıran dizi ekranlara geri dönüyor. Çok sayıda izleyiciye sahip olan dizinin final bölümlerini izleyeceğimiz 3. sezonu için Netflix Türkiye‘den tanıtım fragmanı geldi. Netflix, tarih duyurusu ve altyazılı fragmanla birlikte verdiği yeni sezonun haberi; Çok sayıda yapımın iptal kararları aldığı, devam eden setlerin yarım kaldığı bu günlerde, merakla beklenen sezonun tamamlanabilmiş olması bizim içinmüjdeli bir haber.

- Reklamlar -

Dark’ın 3. Sezonu 27 Haziran’da Geliyor

Almanya yapımı olan ve zaman yolculuğu teması taşıyan bilimkurgu dizisi Dark‘ın gösterim tarihi konusunda herkesin beklentisi de bu yöndeydi zaten. Dizide Kıyamet Günü olarak nitelendirilen; Aynı zamanda son döngünün başlangıç tarihi olarak geçen sezondan bildiğimiz 27 Haziran 2020 tarihi aslında dizinin prömiyer tarihi olarak bekleniyordu. Ancak yaşaığımız Koronavirüs Pandemizis sebebiyle “Acaba???” soruları da kafamızda yok değildi.

Tanıtım fragmanı; “Son başlangıçtır, başlangıç da son.” cümlesiyle başlıyor. Görebileceğimiz üzere Jonas yine zamanda geri gidiyor ve bu defa bunun son döngü olacağını öğreniyoruz. Yine kafamızı olabildiğinde karıştıracağa benzeyen Dark’ın 3. sezonuna ait fragmanda Martha, Jonas ve Adam’ın bakışlarını ve alternatif alemlere dair ipuçlarını izliyoruz.

Bildiğiniz üzere dizinin yaratıcıları Baran bo Odar ve Jantje Friese’dir. Baran bo Odar’ı aynı zamanda yönetmen koltuğunda da görüyoruz.. Oyuncu kadrosunda ise; Karoline Eichhorn, Louis Hofmann, Jördis Triebel, Maja Schöne, Stephan Kampwirth, Tamar Pelzig, Oliver Masucci, Andreas Pietschmann, Moritz Jahn, Peter Benedict ve Deborah Kaufmann gibi isimler bulunuyor.

Şimdiden 27 Haziran için takvimlerinizi ayarlayın ve kimselere söz vermeyin!

Dark’ın 3. Sezon Yayın Tarihi Fragmanı

Önceki İçerikBayramda Başlayıp Bitirebileceğiniz 10 Netflix Dizisi
Sonraki İçerikRyan Gosling Bu Defa Kurt Adam Olarak Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)