Simpsonlar Tüm Bölümleri Aynı Anda İzlemeye Ne Dersin?

864

Simpsonlar tüm bölümleri derken tam tamına 500 bölümden bahsediyoruz. john hatfield isimli bir Youtuber 500 bölümü bir arada sunduğu bir 360°’lik video hazırlamış. Pek de güzel olmuş!

Simpsonlar (The Simpsons), Matt Groening tarafından Fox Broadcasting Company firması için yaratılan bir çizgi animasyon televizyon durum komedisidir. Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie’den oluşan orta sınıf bir Amerikan ailesinin satirik bir parodisinin konu olarak ele alındığı bu efsane dizi Springfield adlı kurgusal bir şehirde geçmektedir. Amerikan kültürünü, toplumunu, televizyonunu ve farklı insanlık hallerini esprili bir dille eleştirmekte ya da konu olarak almaktadır.

- Reklamlar -

1989 yılından beri yayınlanan ve toplamda 500 bölümü geçen bu efsanevi dizi yayınlandığı ilk tarihten itibaren 25 tane Prime Time Emmy ile birlikte çok sayıda ödülün de sahibi olmuştu. Ayrıca Time dergisinde yayınlanan bir yazıda yüzyılın en iyi televizyon dizisi olarak adlandırılmıştı.

John Hatfield, Omni Verse isimli bir Youtuberın yaptığı 554 bölümün bir arada yatay bir konumda olan videosundan ilham alarak yaptığı 360°’lik videosunu beğeneceğinize eminim.

Daha iyi bir deneyim için mobilden izlemenizi tavsiye ederiz.

Simpsonlar Tüm Bölümleri Bir Arada Hem de 360°

Önceki İçerikYüzüklerin Efendisi Müzikleri ve Filme Etkisi
Sonraki İçerikGuardians of the Galaxy Fragmanı Bohemian Rhapsody ile Harmanlanırsa
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)