Guardians of the Galaxy Fragmanı Bohemian Rhapsody ile Harmanlanırsa

810

Guardians of the Galaxy fragmanı arka planında çalan şarkının Norman Greenbaum’un Spirit in the Sky‘ı yerine Quenn’in Bohemian Rhapsody‘si olduğu hiç hayal ettin mi? Robert Jones isimli bir Youtuber bu hayali kurmuş ve ortaya çok güzel bir fragman çıkmış.

Konusu; Kendine Star-Lord lakabını takan maceracı Peter Quill (Chris Pratt), esrarengiz bir küreyi çalınca güçlü ve hırslı bir kötü adam olan Ronan’la (Lee Pace) başı derde girer. Tek amacı küreyi ele geçirmektir olan Ronan’ın bu gücü sayesinde tüm dünyayı tehdit eder ve Star-Lord’un peşine düşer. Star-Lord, Ronan’dan kurtulmak isterken bir anda kendisini birbiriyle alakası olmayan uyumsuz bir ekibin içerisinde bulur; tehlikeyi yok etmek isteyen Star-Lord, silahlı bir rakun olan Roket (Seslendiren: Bradley Cooper), Rakun’un yoldaşı olan ağaç kılıklı Groot (Seslendiren: Vin Diesel), ölümcül yeşil kadın Gamora (Zoe Saldana) ve gözünü intikam hırsı bürümüş Yokedici Drax (Dave Bautista) ile işbirliği içerisine girer.

- Reklamlar -

Robert Jones’un sevdiği iki filmin fragmanlarını birleştirerek yaptığı bu yeni fragman ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

İşte Guardians of the Galaxy Fragmanı

UPDATE: Video silindiği için yenisiyle değiştirmek zorunda kaldık.

Önceki İçerikSimpsonlar Tüm Bölümleri Aynı Anda İzlemeye Ne Dersin?
Sonraki İçerikEddie the Eagle Yeni Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)