Açlık Oyunları’nın Devam Filmi Geliyor

650

Skandallarla dolu, çok konuşulan kitap uyarlaması Açlık Oyunları serisinin yeni bir devam filmi olacağı kulaklarımıza geldi. Bunu nereden mi çıkarttık? Buradan:

Susanne Collins‘in henüz adı belli olmayan, ancak Hunger Games serisinin devamı niteliğinde olacağı bilinen yeni kitabının 2020 yılının Mayıs ayında okuyucularıyla buluşacağı duyuruldu. Yeni kitap orijinal Açlık Oyunları kitaplarında Panem’de yaşanan olaylardan tam 64 yıl öncesini hikayesinin odağına alacak.

- Reklamlar -

Açlık Oyunları'nın Devam Filmi Geliyor

Açlık Oyunları Devam Edecek Mi?

Bu klasiktir, tutan filmlerde hemen bir geçmişinde de bu vardı filmi yapılıyor. Açlık Oyunları filmlerini geliştiren ve izleyicileriyle buluşturan Lionsgate’in başında bulunan Joe Drake konu hakkında şöyle dedi: “Hunger Games filmlerinin gururlu yuvası olarak Susanne’in yeni kitabının yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Yazım aşamasında onunla iletişim içerisindeydik ve film üzerinde onunla yakından çalışmak için sabırsızlanıyoruz.” 

Susanne Collins ise Açlık Oyunları evrenine geri dönmek konusunda şu sözleri sarf etmişti; “Bu kitapla devletin doğasını, kim olduğumuzu ve kurtuluş için nelere ihtiyaç duyduğumuzu ortaya çıkarmak istedim. Karanlık Günler olarak bilinen, Panem’in ayakları üzerinde çırpındığı savaş sonrası on yıllık dönem, karakterlerin sorunlarla uğraşmaları için ve insanlık hakkında görüş kazanmaları için ihtiyacı olanı sağlar.”

Bakalım devam filmi nasıl olacak, merakla önce kitabı, ardından da filmi bekliyoruz.

Önceki İçerikGodzilla 2: Canavarlar Kralı Film Değerlendirmesi
Sonraki İçerikSon Yılların En Çok Hayalkırıklığı Yaratan Filmleri
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.