Star Trek Beyond Filminden Yepyeni Fotoğraflar Geldi

866

Star Trek Beyond filmi 22 Temmuz’da vizyona girmeye hazırlanırken filmin yapımcı şirketi olan Paramount Pictures yepyeni ve birbirinden güzel fotoğraflar yayınladı!

Filmin yönetmeni olan Justin Lin, Scotty rolündeki Simon Pegg, Jaylah rolüyle göreceğimiz Sofia Boutella ve daha birçok karakter bu fotoğraflar arasında yer alıyor.

- Reklamlar -

Paramount Pictures ve Skydance tarafından Dünya çapında 22 Temmuz’da vizyona girecek olan Star Trek Beyond filmi yapımcı şirketleri ise Bad Robot, Sneaky Shark, Perfect Storm Entertainment’tır. Kadronun başını John Cho, Simon Pegg, Chris Pine, Zachary Quinto, Zoë Saldana, Karl Urban, Anton Yelchin ve Idris Elba çekmektedir.

Justin Lin’in yönetmenliğini yaptığı Star Trek BeyondJ.J. Abrams‘ın 3. kere yapımcılığını yaptığı film olacak. Diğer yapımcıları ise şu şekilde Roberto Orci, Lindsey Weber ve Lin iken Yönetici Yapımcılar Jeffrey Chernov, David Ellison, Dana Goldberg ve Tommy Harper’dır. Film Star Trek‘in yaratıcısı olan Gene Roddenberry’nin o güzel hikayesinden Simon Pegg ve Doug Jung tarafından beyaz perdeye uyarlanmıştır.

Star Trek Beyond Filminden Yepyeni Fotoğraflar

Önceki İçerikBuz Devri 5 Filminden Yeni Bir TV Spotu Geldi
Sonraki İçerikTransformers: The Last Knight Filminden Yeni Bir Video Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)