Transformers: The Last Knight Filminden Yeni Bir Video Geldi

698

Transformers: The Last Knight filminden yeni bir viral video geldi. Video filmin yapımcı şirketi Paramount Pictures tarafından yayınlanırken kullandıkları mors alfabesi ile dikkatleri üzerilerine çekmeyi başardılar.

İçinde “I’m coming for you Humans. May 31” mesajı gizli videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

- Reklamlar -

Transformers: The Last Knight filminin resmileşen kadrosunda Transformers: Age of Extinction filminin de yıldızları olan Mark Wahlberg‘i yine Cade Yeager rolüyle göreceğiz. Yeni katılanlar yok mu? Tabii ki var! Isabela Moner (100 Things to Do Before High School, Growing Up Fisher) Izabella rolüyle filmin kadın başrolü olarak arz-ı endam edecek. Ayrıca henüz hangi rolde oynayacağını bilmediğimiz ancak kadroda bulunan Jerrod Carmichael (The Carmichael Show, Neighbors) ise akışa göre diğer bir başrol oyuncusu olacağı konuşuluyor.

Transformers: The Last Knight filminin çekimlerinin resmi olarak 6 Haziran tarihinde Detroit’te başlanacağı bilgisinin de paylaşıldığını belirterek devam ediyoruz…

Michael Bay’i tekrar yönetmen koltuğunda göreceğimiz filmin senaryo ekibinde Iron Man filminde de imzaları bulunan Art Marcum ve Matt Holloway ile Ken Nolan (Black Hawk Down) yer almaktadır. Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy ve Tom DeSanto ise bu devam filminde yapımcılık görevini üstlenmişler.

Transformers: The Last Knight Viral Videosu

Önceki İçerikStar Trek Beyond Filminden Yepyeni Fotoğraflar Geldi
Sonraki İçerikMaze Runner: The Death Cure 2018’de Vizyonda
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)