Star Wars 8 Oyuncu Kadrosu İçin Yeni Bir Video Geldi

1004

Star Wars 8 oyuncu kadrosu, Rey, Finn, Poe ve Luke Skywalker’ın zorlu macerasına katılan yeni isimler ile biraz daha şekil aldı. Londra’daki Pinewood Studios‘ta çekimlerine başlanan Star Was: Bölüm VIII için bir süredir devam eden “Acaba yeni bölüme kimler eklenecek?” sorusu da cevabını bulmuş oldu.

İrlanda’nın Skellig Michael Adası‘nda geçen efsanevi duyuru videosu ile içimiz bi’ kıpır kıpır olmadı değil. Bu arada adanın Palpatine silüetine benzemesi de dikkat çekici bir özelliği.

- Reklamlar -

Star Wars 8 Oyuncu Kadrosu İçin Yeni Bir Video Geldi

Rian Johnson’un yazıp yöneteceği ve Star Wars: The Force Awakens‘in hikayesinin bir devamı olacak Star Wars 8 oyuncu kadrosu için kaldığı yerden devam edecek olan Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie ve Andy Serkis’e Oscar ödüllü Benicio Del Toro, Oscar Adaylığı bulunan Laura Dern ve yetenekli Kelly Marie Tran katılacak!

Star Wars 8 Yapımcı Ekibi

Star Wars: Bölüm VIII filminin yapımcılığını Kathleen Kennedy ve Ram Bergman üstlenirken Yönetici Yapımcıları J.J. Abrams, Jason McGatlin ve Tom Karnowski olacak. Prodüksiyon ekibine sonradan katılan yetenekli isimler ise Steve Yedlin (Görüntü Yönetmeni), Bob Ducsay (Kurgucu), Rick Heinrichs (Yapım Tasarımcısı), Peter Swords King (Saç ve Makyaj Tasarımı), ve Mary Vernieu (Oyuncu Yönetmeni-ABD). The Force Awakens filminde de görev alan Pippa Anderson (Yardımcı Yapımcı, Post-Prodüksiyon Yöneticisi), Neal Scanlan (Yaratık & Droid Yaratıcı Süpervizörü), Michael Kaplan (Kostüm Tasarımcısı), Jamie Wilkinson (Yer Seçici), Chris Corbould (Özel efekt Süpervizörü), Rob Inch (Dublör Koordinatörü), Ben Morris (Özel Efekt Süpervizörü) ve Nina Gold (Oyuncu Yönetmeni-İngiltere) kadrodaki yerini koruyor.

Star Wars: Episode VIII 15 Aralık 2017 tarihinde hayatımıza girecek.

Star Wars 8 Oyuncu Kadrosu Duyuru Videosu

Önceki İçerikHaneke ile Huppert işbirliğinde “Mutlu Son”
Sonraki İçerik14 Şubat Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)