14 Şubat Haftasının En İyi Gişe Filmleri

1534

14 Şubat Gişe Sonuçları da geldiğine göre bakalım bu hafta sonu filmler nasıl performans göstermişler. Çok uzun bir aradan sonra yabancı bir filmi zirvede görmek garip hissettirdi ancak Deadpool devam filmi olmayan filmlerde ve Marvel filmleri içerisinde de en iyi 2. açılış yapan film olma başarısı gösterdi.

BoxOffice Türkiye’den aldığımız verilere göre;

Çoook uzun zamandır beklediğimiz Kötü Kedi Şerafettin vizyona girdi ama vizyonda beklediği sonucu alamadı. 2. haftasında ilk haftasına göre daha düşük bir seyirci sayısıyla tamamlayan Kötü Kedi Şerafettin, 77.729 seyirci ile hayal kırıklığı yaşatmışa benziyor.

Başrollerinde iki yakışıklı adam ve bir güzel kadının bulunduğu Kardeşim Benim filmi 82.408 seyirci ile 2 milyonun kapısına dayanmış ve büyük ihtimalle de bu onun son seyirci sayısı olmuş oldu.

Vizyondaki 3. haftasını tamamlayan İftarlık Gazoz filminin yönetmeliğini ve senaristliğini Yüksel Aksu’nun yapıyor. Başrollerinde ise Cem Yılmaz, Berat Efe Parlar, Ümmü Putgül, Okan Avcı ve Yılmaz Bayraktar yer alıyor. 121.340 seyirci ile toplamda 744.854 seyirci ile güzel bir sonuca imza atmış.

Geçen haftanın lideri olan Dedemin Fişi, 4. haftasında toplamda 1.760.143 seyirciye ulaşarak yine güzel bir sonuç elde etmiş. Güldür Güldür ekibinin elini attığı tüm işleri böyle güzel rakamlarla tamamlıyor olması çok sevindirici.

Efendim geldik haftanın birincisi, gözümüzün nuru Deadpool‘a! 348.292 seyirci ile Türkiye İlk Hafta sonu Seyirci Açılış Rekoru – Yabancı Filmler kategorisine 9. sıradan giriş yaptı. Marvel’ın en dikkat çekici filmi olan Deadpool meraklı bekleyen yüz binlerce kişinin yüzünü güldürmeyi başarmış anlaşılan. Gidiniz izleyiniz efendim!

Haftanın Gişe Sonuçları

5Kötü Kedi Şerafettin

14 Şubat Haftasının En İyi Gişe Filmleri
- Reklamlar -

14 Şubat seyirci sayısı: 77.729

Toplam Seyirci: 268.366

Toplam Hasılat: 3.438.902 TL

Önceki İçerikStar Wars 8 Oyuncu Kadrosu İçin Yeni Bir Video Geldi
Sonraki İçerikMutlaka İzlemeniz Gereken 50 Anime Film
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)