Star Wars: The Rise of Skywalker’dan Yeni Görseller Geldi

397

J.J. Abrams‘ın yönettiği yeni Star Wars üçlemesinin son filmi Star Wars: The Rise of Skywalker‘dan yeni görüntüler geldi.

2015’te Star Wars: The Force Awakens‘ın vizyona girmesiyle başlayan üçleme, 2017’de Star Wars: The Last Jedi ile devam edip bu yıl Star Wars: The Rise of Skywalker ile sona erecek. 2019 yılının heyecanlar beklenen, aslında bundan sonra her yılın Aralık ayında heyecanla bekleyeceğimiz yeni Star Wars filmleri geliyor olacak.

- Reklamlar -

The Rise of Skywalker filminin setine konuk olarak çağırılan usta fotoğrafçı Annie Leibovitz’in çektiği kareler ile günümüz şenlendi. Vanity Fair aracılığıyla yayınlanan fotoğraflar ile filmin kadrosuna dahil olan yeni karakterleri de görme şansı yakalamış olduk. Daha çok ünlülerin dramatik portrelerini çekmesiyle adından söz ettiren Annie yine farklı bir çalışmaya imza atmış.

Annie’nin çektiği fotoğrafları aşağıya iliştirdik. Bu fotoğraflarda göreceksiniz ki Knights of Ren, The Rise of Skywalker ile sahalara tekrar dönüyor. The Force Awakens’taki performansı ile göz dolduran Adam Driver‘ın canlandırdığı Kylo Ren’in elit savaşçılardan oluşan ekibini The Last Jedi’da görememiştik. Geri geliyor olmaları şimdiden sevindirici sebeplerden biri olmuş.

Star Wars: The Rise of Skywalker Ne Zaman Geliyor?

Yönetmenliğini Bilim-Kurgu dünyasının ustalarından biri haline gelen J.J. Abrams’ın yaptığı Star Wars: The Rise of Skywalker 20 Aralık’ta vizyona girecek.

Star Wars: The Rise of Skywalker Oyuncuları

Oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip filmin kemik kadrosu olan Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo ve Billie Lourd’u tekrar izleyeceğiz.

Kadroya yeni katılan isimler ise şöyle; Naomi Ackie, Keri Russell, Matt Smith, Billy Dee Williams ve Richard E. Grant filmin oyuncu kadrosuna yeni katılan isimler olmuş.

Star Wars: The Rise of Skywalker Fotoğrafları

Önceki İçerikRon Howard’ın Pavarotti Belgeselinden Fragman Geldi
Sonraki İçerikBenedict Cumberbatch’in Edison’ı Canlandırdığı The Current War’dan Güzel Haber
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)