Suicide Squad Filminden Yeni Bir Afiş Geldi

951

Suicide Squad filmi ile ilgili görsel ve videolar gelmeye devam ediyor. Bu kez güne güzel bir başlangıç için yapılan kahvaltılıklara karışan ekip çok tatlı görünüyor. Tabii ki o kadar tatlı değiller!

Suicide Squad filmi başrollerinde Will Smith‘i (The Pursuit of HappynessFocus) Deadshot, Joel Kinnaman (RoboCopEasy Money) Rick Flagg, Margot Robbie‘yi (The Wolf of Wall Street) Harley Quinn, Jai Courtney’i (DivergentThe Water Diviner) Captain Boomerang, Cara Delevingne‘i (Anna KareninaPan) Enchantress, Karen Fukuhara’yı Katana, Adewale Akinnuoye-Agbaje’yi Killer Croc, Jay Hernandez’i El Diablo, Adam Beach’i Slipknot, Viola Davis’i Amanda Waller ve pek tabii ki Jared Leto‘yu The Joker olarak göreceğiz.

- Reklamlar -

Gizemini koruyan karakterler için ise Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Raymond Olubowale, Alex Meraz, Jim Parrack gibi bir takım isimler yer alıyor. Merakla beklenen Suicide Squad filmi 12 Ağustos 2016‘da sinemalarda.

Suicide Squad Filmi Yeni Afişi

Suicide Squad Filminden Yeni Bir Afiş Geldi

Önceki İçerik20 Haziran Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Sonraki İçerikSuicide Squad Filminden Muhteşem Karakter Afişleri Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)