Suicide Squad Filminden Muhteşem Karakter Afişleri Geldi

1270

Suicide Squad filminden bir de muhteşem karakter afişleri geldi. Birbirinden harika bu afişleri görünce bakalım neler düşüneceksiniz?

Az önce tüm ekibin içinde yer aldığı bir kahvaltılık paylaşmıştık ama bu karakter afişleri gerçekten i-na-nıl-maz!

- Reklamlar -

Suicide Squad filmi başrollerinde Will Smith‘i (The Pursuit of HappynessFocus) Deadshot, Joel Kinnaman (RoboCopEasy Money) Rick Flagg, Margot Robbie‘yi (The Wolf of Wall Street) Harley Quinn, Jai Courtney’i (DivergentThe Water Diviner) Captain Boomerang, Cara Delevingne‘i (Anna KareninaPan) Enchantress, Karen Fukuhara’yı Katana, Adewale Akinnuoye-Agbaje’yi Killer Croc, Jay Hernandez’i El Diablo, Adam Beach’i Slipknot, Viola Davis’i Amanda Waller ve pek tabii ki Jared Leto‘yu The Joker olarak göreceğiz.

Gizemini koruyan karakterler için ise Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Raymond Olubowale, Alex Meraz, Jim Parrack gibi bir takım isimler yer alıyor. Merakla beklenen Suicide Squad filmi 12 Ağustos 2016‘da sinemalarda.

Suicide Squad Filmi Karakter Afişleri

Önceki İçerikSuicide Squad Filminden Yeni Bir Afiş Geldi
Sonraki İçerikAgents of SHIELD – Marvel Sinematik Evren Bağlantıları
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)