Taylor Swift ve Zayn Malik’ten Karanlığın Elli Tonu İçin Single

711

Taylor Swift ve Zayn Malik‘ten Karanlığın Elli Tonu için I Don’t Wanna Live Forever isminde bir single yayınlandı. Hayranlarının çoook hoşuna gideceği söylenebilir.

Klibini aşağıda bulabileceğiniz I Don’t Wanna Live Forever single’ında filmden yeni görüntüler de yer alıyor.

- Reklamlar -

Yaşadığı farklı ilişkiler yüzünden yaralar almış Christian Grey, temkinli Anastasia Steele’i yeniden hayatına sokmaya çalışı. Ona bir şans daha vermeden önce yeni bir düzenleme önermekten de geri kalmaz. İkili, güven inşa etmeye ve istikrarlı bir aşk yaşamaya çalışırken, Christian’ın geçmişte yaşadığı şeyler çiftin birlikte geleceğine dair umutlarını yok edecek gibi görünüyor.

E.L. James‘in yarattığı serinin beyaz perdeye uyarlaması için yapımcılık görevini Michael De Luca ve Dana Brunetti üstlenirken, uyarlama Niall Leonard’a ait.

Oyuncu kadrosunda ise; Dakota Johnson (Anastasia Steele) Jamie Dornan (Christian Grey) Max Martini (Taylor) Rita Ora (Mia Grey), Eloise Mumford (Kate), Luke Grimes (Elliot Grey) ve Victor Rasuk (José Rodriguez) yer almaktadır.

Fifty Shades Darker filmi 10 Şubat 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

I Don’t Wanna Live Forever Klibi

Önceki İçerikOscar 2017 Yabancı Dilde En İyi Film Adayları Belli Oldu
Sonraki İçerikOscar 2017 En İyi Görsel Efekt Film Adayları Kısa Listesi Belli Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)