Tazecik Suicide Squad Fotoğrafları Geldi

1121

12 Ağustos’ta vizyona girecek olan Suicide Squad (İntihar Timi) filminden yepyeni fotoğraflar geldi. Joker, Harley Quinn ve Rick Flag gibi karakterlere ait fotoğraflar Cinema Teaser tarafından paylaşıldı.

Suicide Squad filmi başrollerinde Will Smith’i (The Pursuit of HappynessFocus) Deadshot, Joel Kinnaman (RoboCopEasy Money) Rick Flagg, Margot Robbie’yi (The Wolf of Wall Street) Harley Quinn, Jai Courtney’i (DivergentThe Water Diviner) Captain Boomerang, Cara Delevingne‘i (Anna KareninaPan) Enchantress, Karen Fukuhara’yı Katana, Adewale Akinnuoye-Agbaje’yi Killer Croc, Jay Hernandez’i El Diablo, Adam Beach’i Slipknot, Viola Davis’i Amanda Waller ve pek tabii ki Jared Leto‘yu The Joker olarak göreceğiz. Gizemini koruyan karakterler için ise Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Raymond Olubowale, Alex Meraz, Jim Parrack gibi bir takım isimler yer alıyor. Merakla beklenen Suicide Squad filmi 12 Ağustos 2016‘da sinemalarda.

- Reklamlar -

Suicide Squad Yeni Fotoğrafları

Önceki İçerikJohn Boyega Pacific Rim 2 Kadrosuna Dahil Oldu
Sonraki İçerikAvengers: Infinity War Film Müzikleri Alan Silvestri’den
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)