Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows Yeni Afişleri Geldi

1136

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows, Ninja Kaplumbağalar efsanesinin (Filmi için olmasa da en azından çizgi film olarak) devam filmi. Paramount Pictures tarafından paylaşılan yeni afişler ile ilk filmin yarattığı hayal kırıklığını küçük bir ihtimalle de giderebilecek gibi görünüyor.

Megan Fox ve Will Arnett’in başrollerinde yer aldığı filmin kadrosunda William Fichtner Eric Sacks karakteriyle yer alırken devam filmine yeni katılanlardan Laura Linney, Tyler Perry Bilim İnsanı Baxter Stockman, WWE Yıldızı Sheamus Rocksteady, Gary Anthony Williams Bebop, Brittany Ishibashi Karai, Stephen Amell Casey Jones ve Brian Tee Shredder rolüyle filmdeki yerini alacak. Ninja Kaplumbağalarımızı ise sırayla Alan Ritchson, Jeremy Howard, Pete Ploszek ve Noel Fisher Raphael, Donatello, Leonardo ve Michelangelo canlandıracak.

- Reklamlar -

İlk film Jonathan Liebesman tarafından yönetilmiş ve dünya genelinde 485 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti. Yukarıdaki kadroya ek olarak ilk filmde Splinter Ustayı Danny Woodburn canlandırıp Tony Shalhoub seslendirmişti. Devam filminde de aynı görevlerde yerlerini alacaklar.

Earth to Echo filmiyle adından söz ettiren David Green’in yönetmenliğini yapacağı Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows, 3 Haziran’da vizyondaki yerini alacak.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows Yeni Afişleri

Önceki İçerikTanrı Parçacığı Bad Robot Tarafından 2017’de Gelecek
Sonraki İçerikGeorge Gaynes (Komutan Lassard) 98 Yaşında Hayatını Kaybetti
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)