Teksas Katliamı Vizyona Girdi

2158

1950’lerde ortaya çıkan Ed Gein adlı bir seri katilin gerçek hikayesinden yola çıkılarak yazılan ve korku filmi kültlerinden biri olan Teksas Katliamı, restore edilmiş haliyle geri geldi! 3 Nisan itibariyle vizyonda görebileceğimiz film, korku sevenleri tekrar beyaz perdeye kitleyecek.

Teksas Katliamı Vizyona Girdi

- Reklamlar -

Bilmeyenler için Ed Gein’in trajik ve korkunç hayatını özet geçelim. Efsanevi katil Ed, hayatı boyunca hiç cinsel ilişkiye girmemiş bir adamdır ve kadınlaa karşı tavrı her zaman farklı olmuştur. Zaman içinde Ed, kadın gibi görünmek ister ve kadınların derilerinin kendi üzerinde daha iyi duracağı fikrine varır. Bu nedenle, kadınların derilerini alarak kendine işlemeye başlar.

Teksas Katliamı; Jerry, Kirk, Pam, Sally ve Sally’nin kardeşinin, bir çiftlik evine gitmek için yola çıkmaları ile başlar. Yolculuk esnasında bir otostopçuyu arabalarına alırlar fakat bu kişi pek de güvenilir değildir. Anormal hareketleri yüzünden karavandan attıkları bu beklenmedik yolcudan gerçekten kurtulmuş olabilirler mi? Siz görün.

Teksas Katliamı Filminin Fragmanı

Önceki İçerikHızlı ve Öfkeli 7 Vizyona Girdi
Sonraki İçerikAşkkopat Vizyona Girdi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.