The Coldest City Filmi Ağustos 2017’de Geliyor

695

Başrolünde James McAvoy (X-Men: Days of Future Past, Wanted) ve Charlize Theron‘un (Mad Max: Fury Road) yer aldığı The Coldest City Filmi; Focus Features‘ın paylaştığı habere göre Ağustos 2017’de geliyor!

The Coldest City Filmi Ağustos 2017'de Geliyor

- Reklamlar -

Soğuk savaş yıllarında bir MI:6 ajanının kara listeye düşmesini konu alan film; Antony Johnston’un aynı isimli çizgi romanından beyaz perdeye uyarlanmış.

The Coldest City Filminin Konusu

Charlize Theron‘un MI:6 ajanı Lorraine Broughton‘ı, James McAvoy‘un ise Berlin İstasyon Şefi David Percival‘i canlandıracağı The Coldest City filminde bu iki huzursuz karakterin gönülsüz bir şekilde kuracakları ittifak ile peşlerindeki dünyanın en büyük güçlerine karşı çıkmalarına şahit olacağız.

Oyuncu kadrosunda ayrıca John Goodman, Sofia Boutella, Til Schweiger, James Faulkner, Eddie Marsan, Roland Møller, Bill Skarsgård, Barbara Sukowa, Johannes Johannesson ve Toby Jones gibi isimlerin yer aldığı film 2017 yılının üçüncü çeyreğinde vizyonda olacak.

Önceki İçerikESPN Marvel İle Birlikte Euro 2016’nın Kahramanını Seçiyor
Sonraki İçerikViral Filmi Afişi Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)