Charlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie’li Bombshell’den Fragman Geldi

686

Başrollerinde Charlize Theron, Nicole Kidman ve Margot Robbie‘nin yer aldığı Bombshell filminden fragman geldi. Fox News’ün kurucusu olan Roger Ailes’a karşı cinsel taciz davası açılmasını sağlayan kadınlardan oluşan bir ekibin hikayesinin anlatıldığı filmi 20 Aralık’ta vizyonda izleme şansına sahip olacağız.

Bombshell (Skandal) Filminin Konusu

Ülkemizde “Skandal” ismiyle vizyona girecek olan filmin konusu ise şöyle; Dünyayı sarsan ve büyük olay yaratan Fox News’in kurucusu ve CEO’su olan Roger Ailes‘in taciz skandalının perde arkasında yaşananları konu ediyor. 2016 yılında televizyon yorumcusu Gretchen Carlson, ardından Megyn Kelly ve daha birçok kadın, Roger Ailes’in tacizine maruz kaldığını açıklamıştı. Filmde, taciz olayının su yüzüne çıkması ile yaşananlar ve tacizde bulunan medya patronunun perde arkasındaki öyküsü gözler önüne seriliyor.

- Reklamlar -

Bombshell Filminin Oyuncuları

Hikayenin ana kahramanı olan Roger Ailes’ı 2 Oscar adaylığı bulunan John Lithgow canlandırıyor olacak. Yukarıdaki popüler isimlerin haricide ise şu isimleri izliyor olacağız: Allison Janney, Kate McKinnon, Alice Eve, Connie Britton, Alanna Ubach, Malcolm McDowell, Mark Duplass ve Stephen Root.

Kameranın arkasından bahsetmek gerekirse; The Big Short filmi ile En İyi Uyarlama Senaryo Oscar ödülünü kazanan Charles Randolph, Bombshell filminin senaryosunu kaleme almış. Filmin yönetmeni ise Game Change ve Recount yapımlarıyla toplamda 4 Emmy ödülü kazanan ve son olarak Trumbo filmi ile adından söz ettiren Jay Roach.

Artık bir klasik haline gelen “Bu tarih aralığı tam da Oscar’lık” düşüncesine kapılmış olabilirsiniz. Aşağıdaki fragmandan da görebileceğiniz üzere filmden en az 2 adet Oscar ödülü planlandığını söyleyebiliriz. Charlize Theron ve yanına gelebilecek bir Yardımcı Kadın Oyuncu ödülü için kıyasıya kapışacaklar gibi görünüyor…

Bombshell Filminin Fragmanı

Önceki İçerikAl Pacino ve Logan Lerman’lı Hunters’tan İlk Fragman Geldi
Sonraki İçerikCosmos: Possible Worlds, 2020’de Geliyor
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)