The Force Awakens’in Traitor’ı John Boyega Stock Fotoğraflarda

964

John Boyega, Star Wars: The Force Awakens ile hayatımıza giren 1992 doğumlu ve gelecek vaad eden İngiltere’den çıkan bir oyuncu. Aslında biz ona kısaca “Traitor!!!!” diyoruz.

The Force Awakens'in Traitor'ı John Boyega Stock Fotoğraflarda

- Reklamlar -

Genç oyuncu üniversite okuduğu sıralarda ek iş olsun diye bir kaç girişimde bulunmuş. Hangimiz yapmadık ki? Harçlığımı çıkarmak için el ilanı dağıtmış, türlü konser ve bahar şenliklerinde görev almış bir insan olarak John’u anlayışla karşılıyorum ancak baskısı yapılıp dağıtılan bir projede yer almak için ne kadar zor durumda olmak gerekiyor onu anlayamadım.

Chris Schmidt isimli bir fotoğrafçının University of Nebraska-Lincoln için çekimini yaptığı fotoğrafları yayınlamış ve Finn’in üniversite yıllarındaki halini gün yüzüne çıkarmış.

İşte John Boyega ve Üniversitedeki Halleri

The Force Awakens'in Traitor'ı John Boyega Stock Fotoğraflarda

Bu fotoğraftan Huffington Post muhabiri Lucy Sherriff’in tweetiyle haberdar olan John ardından attığı tweetler ile de sempatik yapısını göstermiş.

John Boyega’nın konudan haberdar olduğu tweet

ve John’un tweetleri

Önceki İçerikRidley Scott Efsanevi Dizi The Prisoner’ı Film Yapacak
Sonraki İçerikThe Dresser TV Filminin Afişi Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)