The Hateful Eight’ten Yepyeni Posterler Geldi

1467

Amerika’da 8 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan Quentin Tarantino’nun son filmi The Hateful Eight filminden yepyeni posterler geldi. Oscar ödüllü yönetmen Quentin Tarantino’nun yazıp yönettiği ve kanlı vahşi batıda geçen The Hateful Eight filminin dağıtıcısı olan The Weinstein Company posterleri az önce yayınladı.

Başrollerinde Samuel L. JacksonJennifer Jason Leigh, Channing Tatum ve Walton Goggins’in yer aldığı film, iki haftalık bir roadshow ile 70mm film formatında çekimleri yapılarak tamamlanmıştır.

70mm film formatında çekimleri tamamlanan filmin dijital kopyası için yıl sonunu beklemek ya da yeni yılı beklemek zorunda kalabiliriz. Sinemaya yeni bir bakış açısı ve tarz getiren Tarantino‘nun o güzel ellerinden çıkan filmin prodüktörlüğünü Richard N. Gladstein, Stacey Sher ve Shannon McIntosh, yapımcılığını ise Harvey Weinstein, Bob Weinstein ve Georgia Kacandes yapmaktadır.

The Weinstein Company’yi daha önce Tarantino’nun Rezervuar Köpekleri ve Zincirsiz filmlerinden hatırlayabilirsiniz.

The Hateful Eight Filminin Yeni Afişleri

7Samuel L. Jackson

The Hateful Eight'ten Yepyeni Posterler Geldi
- Reklamlar -

Önceki İçerikThe Martian Filminden Yeni Fragman Geldi
Sonraki İçerikSundance Ödüllü The Witch’ten Fragman ve Poster Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)