The Jungle Book’tan İlk Görüntüler ve Kısa Fragmanı Yayınlandı

1046

The Jungle Book (Ormanın Kitabı) çizgi filmini izlememiş bir çocuk hayal edemezsiniz değil mi? Disney’in geçen ay gerçekleştirdiği D23 Expo‘da minik spoilerlar verildiği filmin yönetmeni Jon Favreau‘nun Instagram hesabından paylaştığı video ile filmden ilk görüntüler ve kısa fragman gelmiş oldu.

Çekimleri tamamıyla yeni teknolojiler kullanılarak yapılan The Jungle Book filminde bilindiği üzere ormanda kurtlar tarafından büyütülen Mowgli’nin (Neel Sethi) hikayesi anlatılmaktadır.

- Reklamlar -

Ardından kurtlar, Vahşi kaplan Shere Kahn’ın (Idris Elba) yakınlarda olduğunu öğrenince, Mowgli’yi bir yerli kabilesine yollama kararı alırlar. Mowgli insanların yaşadığı köye doğru yol alırken başına birçok olay gelir. Bu esnada Shere Kahn artık Mowgli’nin varlığını öğrenmiştir ve onun izini sürmektedir. Mowgli’yi kötü Shere Kahn’dan ayı ve panter korumaya çalışıyorlar.

The Jungle Book filmi 15 Nisan 2016 yılında vizyona girecektir.

İşte The Jungle Book’un İlk Görüntüleri ve Kısa Fragmanı

#JungleBook full trailer coming Monday.

Jon Favreau (@jonfavreau) tarafından paylaşılan bir video ()

Önceki İçerikLance Armstrong’un Hikayesi The Program Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikRidley Scott: Prometheus 2, 2016’da Çekilmeye Başlayacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)