Home Filmler Fragmanlar The Jungle Book Filminden Fragman Geldi

The Jungle Book Filminden Fragman Geldi

982

The Jungle Book, Rudyard Kipling‘in klasik çocuk romanından uyarlanan, epeydir beklenen ve konusundan çok görsel efektleri ile bizi beklentiye sokan filmi. Filmde ailesini kaybeden bir erkek çocuğun, vahşi ormanın derinliklerinde bir ayı, bir siyah panter ve bir kurt sürüsü tarafından büyütülmesi konu ediliyor. Aksiyon ve epik türündeki bu hikayede, kurtlar tarafından yetiştirilen Mowgli evi bildiği tek yeri terketmek zorunda kalır. Bu yüzden hem kendisini hem de dış dünyayı keşfetmek için yeni bir arayışa çıkar. Bu yolculukta başına gelecek olanlar da başlı başına macera yüklü.

Filmin yönetmenliğini Jon Favreau sırtlarken uyarlama senaryo ise Justin Marks’a ait. Disney tarafından hayata geçirilen filmde seslendirme kadrosunda da oldukça bilindik kişiler var. Bunlardan bazıları, Ben Kingsley, Scarlett Johansson, Idris Elba, Bill Murray, Christopher Walken ve dahası..

- Reklamlar -

Fragmandan anladığımız filmin izlenilesi olduğu. Ama çok da beklentiye girmek istemiyoruz ki filmi izledikten sonra, beklentimizin üzerinde kalsın.

Buyurun sizi fragmanla baş başa bırakalım. Filmin vizyon tarihi ise 15 Nisan 2016.

The Jungle Book Filminin Fragmanı

beğeni satın al