The Outsider Filminde Jared Leto da Olacak

774

The Outsider filmi denilince hemen aklınıza 2014 yılında vizyona giren ve Brian A Miller’ın yönetmenliğini yaptığı yapım gelmesin. Aynı isimli farklı bir film için kollar sıvanmış. Waypoint Entertainment ve Linson Entertainment’ın paylaştığı haberde 2. Dünya Savaşı ile ilgili yapılması planlanan filmin başrolünde ünlü oyuncu Jared Leto (Dallas Buyers Club) da yer alacak.

The Outsider Filminde Jared Leto da Olacak

- Reklamlar -

The Outsider Filmi Yönetici Ekibi

Martin Zandvliet’in (Land of Mine) yönetmenliğini yapacağı Aksiyon ve Gerilim temalı The Outsider filmi Waypoint Entertainment’tan Ken Kao (The Nice Guys, Knight of Cups) tarafından finanse edilecek. Yapımcılıklarını ise Linson Entertainment şirketi adına John Linson (Sons of Anarchy) ve Art Linson (Heat, Fight Club) yapacak. BLOOM MEDIA ise Uluslararası dağıtımcılığını üstlenecek.

The Outsider Filmi Senarist ve Hikayesi

Hikayenin beyaz perdeye uyarlamasını Andrew Baldwin (Bastille Day) üstlenirken ilk çekimlerin bu sonbahar mevsiminde gerçekleşeceği filmin konusu ise 2. Dünya Savaşı sonrası Japonya’da geçecek. The Outsider filmi bir Yakuza ile birlikte hücre arkadaşlığı yapan ve tutsak olarak alınan bir Amerikan askerinin (Jared Leto) başından geçen olayları anlatacak. Özgür kaldıktan sonra borçlarını ödemek için tehlikeli sularda da yüzecek olan askerin başına gelmedik şey kalmayacak!

The Outsider filmi Zandvliet’ın elinden orijinal dili İngilizce olarak kayda alınacak. Yönetmenin geçtiğimiz yıl Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gösterimi yapılan Land of Mine filmi ile büyük sükse yaptığı ve Sony Pictures tarafından “Yılın Filmi Olmaya Aday” olarak gösterilmişti. Leto cephesinde ise durumlar şu sıralar epey karmaşık görünüyor. Rolleri için şekilden şekile giren ünlü oyuncu bu yıl vizyona girecek olan Suicide Squad filminde gözümüzün nuru Joker‘i canlandıracak. Warner Bros. tarafından dağıtımı yapılacak olan film ülkemizde 12 Ağustos’ta vizyondaki yerini alacak.

Önceki İçerikThe BFG Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikRogue One Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)