Rogue One Fragmanı Yayınlandı

702

Rogue One fragmanı Walt Disney Pictures ve Lucasfilm cephesinden geldi. Gelir gelmez de Amerika için “Good Morning Vietnam!” etkisi yarattı. Fragmanı yazının son kısmın bulabilirsiniz. Bir “Teaser Trailer” olduğu için “Daha bunun TV Spot’u, Trailer 1-2-3’ü var.” demek mümkün.

Felicity Jones’un (The Theory of Everything) başrolünde yer aldığı Rogue One: A Star Wars Story filminin kadrosunda Diego Luna (Milk, Killing Them Softly), Ben Mendelsohn (Bloodline, Mississippi Grind), Donnie Yen (Ip Man, Blade II), Jiang Wen (Let the Bullets Fly, Devils on the Doorstep), Forest Whitaker (The Last King of Scotland), Mads Mikkelsen (Hannibal, Casino Royale), Alan Tudyk (Firefly) ve  Riz Ahmed (Nightcrawler, Four Lions) gibi isimler yer alıyor olacak.

- Reklamlar -

Rogue One filmi konu olarak “Death Star’ın planlarını çalmaya çalışan bir grup haydutun hikayesi” olarak özetlenebilir. Filmin yapımcılarından biri olan Kathleen Kennedy bu yapım ile ilgili “Star War: A New Hope filmindeki hikayenin bir yansıması olarak düşünülebilir. Star Wars evreninde geçecek bir hikayeyi sizlere sunacağız. Aynı evrene ait yepyeni bir bölgede geçecek olan film Star Wars havasını kesinlikle hissettirecek. Yenilikçi bir yönetmen olan Gareth Edwards ile çalışacak olmanın verdiği heyecan ise bambaşka bir duygu. İnanılmaz oyuncu seçimleri ile izleyenleri büyüleyeceğine eminim.

Oscar ödüllü ünlü Görsel Efekt Uzmanı olan John Knoll‘un yönettiği ekibin iş başında olacağı bu film birlikte çok uzun süre Simon Emanuel (The Dark Knight RisesFast & Furious 6) ve Jason McGatlin’in (Tintin, War of the Worlds) de katılımıyla mükemmel bir ekip oluşturduklarını söylemeden geçemeyiz. Kathleen Kennedy ve Tony To’nun (Band of Brothers, The Pacific) John Swartz (Star Wars: The Force Awakens) ile birlikte yapımcılıklarını yaptığı filmin müzikleri ise Alexandre Desplat’a (The Grand Budapest HotelThe King’s Speech) ait olacak.

Yönetmenliğini Gareth Edwards’ın yaptığı Rogue One: A Star Wars Story Amerika’da 16 Aralık’ta vizyondaki yerini alacak.

Rogue One Filminin Fragmanı

Önceki İçerikThe Outsider Filminde Jared Leto da Olacak
Sonraki İçerikCharlize Theron Resmen Hızlı ve Öfkeli 8 Kadrosunda
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)