The BFG Filminin Fragmanı Yayınlandı

730

The BFG (Koca Sevimli Dev) filminin fragmanı Walt Disney Pictures cephesinden geldi. Roald Dahl’ın Dünya Klasikleri’nden biri olan ve Steven Spielberg tarafından yönetilecek film merakla beklenenler listesinin başında yer alıyor.

Koca Sevimli Dev, Roald Dahl’ın 1982 yılında piyasaya sürdüğü tontiş mi tontiş bir roman. Roald Dahl’ı Charlie and the Chocolate Factory, James and the Giant Peach Matilda ve Fantastic Mr. Fox gibi hikayelerinden de tanıyoruz. 58’den fazla dile çevrilen ve 200 milyondan fazla satan ünlü bir romancı kendisi.

- Reklamlar -

Hikayesi şu şekilde; Görülebilecek en yardımsever ve iyi yürekli olan devimiz, geceleri herkes uyurken, koca korkunç devlerin lezzetli insancıkları bir lokmada yuttukları bir dünyadadır. Bu korkutucu durumu engelleyebilecek tek bir dev vardır o da bizim sevimli devimiz! Koca Sevimli Dev, dünyanın en iyi yürekli devidir. Gittiği her yere götürdüğü ve cebinde gezdirdiği arkadaşı Sophie’yle birlikte, dünyayı Kana susamış ve Teklokmadayutan gibi kötü yürekli devlerden kurtarmaya çalışır.

The BFG Filminin Fragmanı

Önceki İçerikMahşerin Dört Atlısı Karakter Görselleri Geldi
Sonraki İçerikThe Outsider Filminde Jared Leto da Olacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)