The Rock’tan Hızlı ve Öfkeli 8 Videosu Geldi

928

Hızlı ve Öfkeli 8 filminde Hobbs karakteri ile göreceğimiz Dwayne Johnson‘ın (The Rock) yer aldığı bir video filmin yönetmeni F. Gary Gray tarafından paylaşıldı.

Hızlı ve Öfkeli 8‘den sonra gelecek olan filmler sırasıyla 19 Nisan 2019 ve 2 Nisan 2021 tarihinde vizyona girecek. Yalnızca Universal ile çalışmayıp diğer Fast and Furious filmleri gibi; Farklı yapım şirketleriyle de çalışarak yelpazesini genişletmek istediği bilgisini de ilave etmiş olalım.

- Reklamlar -

Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Lucas Black, Jason Statham, Dwayne Johnson ve Kurt Russell ile film muhteşem bir kadroya sahip.

Sevenleri için meraklı bekleyiş devam ederken ciddi aksiyon sahnelerinin yer aldığı bir fragman ile gözlerimiz şenlenebilir.

F. Gary Gray’den Hızlı ve Öfkeli 8 Paylaşımı

View this post on Instagram

I know you guys can see it… I have so much damn FUN playin' the character of HOBBS. A man who lives by a code of ethics, but who will also rip your throat out and give it back to you just so you can apologize for pissin' him off. For years our #FastAndFurious writer Chris Morgan, our @sevenbucksprod's producer Hiram Garcia and myself would always talk about how insanely FUN FOR THE FANS a "Hobbs prison breakout" scene would be – wrecking every fool that's in his way. Well that day has come, which is why I'm completely iced in my veins and amped out of my f*cking mind in this vid and clearly in need of a horse tranquilizer. Let Toretto and his friends preach family and love… Not HOBBS. The Iceman cometh. And he don't fucketh around. #OnSet #Fast8 #Iceman

A post shared by therock (@therock) on

Önceki İçerikDisney’in Moana Filmi Uluslararası Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikBefore I Wake Filminden Yeni Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)