Jumanji: The Next Level’dan İlk Fragman Geldi

474

Başrolünde Dwayne Johnson‘ın yer aldığı Jumanji serisinin devam filmi olan Jumanji: The Next Level’dan ilk fragman geldi.

Jumanji: The Next Level Oyuncuları

Jumanji: The Next Level filminin oyuncu kadrosunda Jack Black, Karen Gillan, Kevin HartDanny Glover, Danny DeVito, Awkwafina, Alex Wolff, Nick Jonas, Madison Iseman, Colin Hanks gibi isimler yer alıyor.

- Reklamlar -

Filmin kamera arkasındaki ekip ise şöyle; Yönetmen koltuğuna Jake Kasdan otururken senaryosu ise Jeff Pinkner ve Scott Rosenberg imzası taşıyor.

Jumanji: The Next Level Konusu

Ekip yeniden bir araya geliyor, ama bu kez oyunun kuralları değişti. Aralarından birini kurtarmak için Jumanji’ye geri dönmek zorundalardır. Ancak Jumanji’ye geri döndüklerinde hiçbir şeyin bekledikleri gibi olmadığını fark ederler. Ekip, kurak çöllerde ve karlı dağlarda bulunup bilinmeyen ve henüz keşfedilmeyenlerin üstesinden gelmek zorunda kalacak, böylece oyundan kaçmanın bir yolunu bulacaktır.

Jumanji: The Next Level filmi bir problem olmaz ise ülkemizde 10 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek. Bakalım bekleneni verebilecek mi?

Jumanji: The Next Level Filminin Fragmanı

Önceki İçerikKeira Knightley’nin Official Secrets Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikYeni Charlie’s Angels Filminden Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)