The Something Filmine Seth Rogen ve Zach Galifianakis de Eklendi

858

The Something filminin kadrosuna The Wrap‘in haberine göre Seth Rogen, Bill Hader ve Zach Galifianakis de eklenmiş. Bir uzay komedisi olan bu filmi yazıp yönetecek olan kişi de Rodney Rothman (22 Jump Street, Grudge Match).

The Something Filmine Seth Rogen ve Zach Galifianakis de Eklendi

- Reklamlar -

The Something Konusu ve Kadrosu

Bir grup astronotun uzayda kaybolduktan sonra yakınlarında başka bir geminin olduğunu fark ettikten sonra gelişen olayların anlatıldığı The Something filminin yapımcılığını Seth Rogen üstlenirken Evan Goldberg ve James Weaver, Point Grey Pictures Good şirketi adına desteklerini vereceklermiş. Universe şirketinden Nathan Kahane ve Joe Drake ise yönetici yapımcılık yapacakmış.

Seth Rogen‘in çekimleri tamamlanan ve post-prodüksiyon aşamasında olan Neighbors 2: Sorority Rising, orijinal seslendirici ekibinde yer aldığı ve Amerika’da Ocak ayı açılış rekoru kıran Kung Fu Panda 3, The Night Before ve Steve Jobs filmleri ile bu yılı dolu geçirmeye yemin etmişe benziyor. Bill Hader ise geçen yıl vizyona giren ve 2 Golden Globe adaylığı bulunan Trainwreck, orijinal seslendirici ekibinde yer aldığı Inside Out ve Star Wars: The Force Awakens‘ın şirin droidi BB-8’in sesi için danışmanlık da yapmış. Çekimleri devam eden The Angry Birds Movie ve post-prodüksiyon aşamasında olan The BFG ile o da yılı dolu dolu geçirenlerden. Ayrıca Bill Hader ve Seth Rogen daha önce Superbad, Knocked Up ve Pineapple Express’de de birlikte rol almışlardı.

Geldik Zach Galifianakis’i The Hangover serisinden tanımayan yoktur. FX kanalında yeni başlayan TV dizisi Baskets’in galasını da yapalı pek fazla olmadı. Ayrıca Superbad filminin yönetmeni Greg Mottola’nın yönetmenliğini yaptığı ve çekimleri devam eden Keeping Up with The Joneses ile The LEGO Batman Movie filminde Joker‘i seslendirecek.

Ekip epey eğlenceli olunca filmin ne kadar komik olacağı hakkında içinizde kıpırdamalar olacaktır. Bekleyelim görelim.

Önceki İçerikFilmlerin Sonları Filmin İsmi Söylenerek Bitseydi Nasıl Olurdu?
Sonraki İçerikZorro Filmi Jonas Cuaron Tarafından Yazılıp Yönetilecek
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)