The Voices Fragmanı Yayınlandı

1442

The Voices, Dış görünüşü ve yaşantısı tamamıyla normal olan ama evdeki Mr. Whiskers (Kedisi) ve Bosco (Köpeği) ile konuşan Jerry’nin iş yerinin pikniğinde tanıştığı Fiona’ya açılmaya çalışmasını konu almaktadır.

“Konuşmak” derken normal bir konuşma değil tabii ki bu. Bayağı hayvanlar konuşuyor. Jerry onlarla dertleşiyor ama Mr. Whiskers ve Bosco’nun ağzı biraz bozuk. Haliyle bu durum arada sırada Jerry’nin canını sıkmıyor değil. Neyse Jerry, Fiona’yı evine davet eder ama önce gerçekleri söylemesi gerekmektedir.

- Reklamlar -

Fiona’ya “Kedim ve Köpeğimle konuşuyorum” dediğinde Fiona’nın verdiği “Anlıyorum” cevabı da epey ironik aslında :) Belli ki The Voices bize epey eğlenceli bir 103 dakika vaad ediyor.

Bu arada filmdeki Mr. Whiskers (kedi), Bosco (köpek), Geyik ve Maymunu Ryan Reynolds seslendirmiş. :)

Başrollerinde Ryan Reynolds ve Gemma Arterton‘ın olduğu The Voice filminin yönetmeni Persepolis ve Azraili Beklerken filmlerinin yönetmenliğini yapan Marjane Satrapi’dir.

The Voices Filminin Fragmanı

Önceki İçerikAli Kundilli Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikThe Purge: Anarchy / Arınma Gecesi (2013) Film İncelemesi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)