Tim Miller Deadpool 2’nin Yönetmeni Olmayacak

548

Deadpool 2‘nin yönetmeni kim olacak?” uzunca bir süredir bu söylenti ortalıkta dolaşıyor. Tim Miller olacak mı? O olmazsa kim olur? gibi sorularda haklı olarak beraberinde geliyor.

Tim Miller‘ın geçen yıla damgasını vuran Deadpool filminin yönetmeni olmayacağına dair söylentiler Deadline‘ın haberine göre kesinleşmişe benziyor.

- Reklamlar -

Tim Miller Deadpool 2'nin Yönetmeni Olmayacak

Deadpool 2’nin Yönetmeni Tim Miller Değil! Ama kim?

58 milyon dolarlık bütçe ile dünya genelinde 800 milyon dolara yakın gişe hasılatı elde eden Deadpool‘un devam filmi için ise yönetmen arayışı başlamış durumda.

20th Century Fox‘un geçen Cuma günü gelişen bu olay sonrasında fanların büyük tepkisini almasının ardından biraz köşeye sıkışmış. Ryan Reynolds‘ın kariyerinde bir zıplama yapan ve pazarlama tekniğiyle de ön plana çıkan bu film için kafamızda soru işaretleri yok değil.

2017 yılında çekimleri başlayacak olan Deadpool 2 için Fox’un nasıl bir çalışma ile yönetmeni belirleyeceği ise kocaman bir soru işareti. İlk filmde olduğu gibi Rhett Reese ve Paul Wernick’in senaryosunu uyarlayacağı filmle ilgili gelişmeler için biraz beklememiz ve sakin olmamız gerekiyor.

Önceki İçerik21 Ekim’de Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikLeonardo DiCaprio Sam Phillips’in Biyografisinde Rol Alacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)