Eye in the Sky Filmi Fragmanı ile Aaron Paul ve Helen Mirren Sizlerle

1333

Eye in the Sky filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan, Breaking Bad dizisiyle ünlenen ve herkesin sevgisini kazanan Aaron Paul ve The Queen filmi ile En iyi Kadın Oyuncu Oscar ödüllünün sahibi olan Helen Mirren‘ın başrollerinde olduğu bu yapım Amerika’da 11 Mart 2016 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

Harren Miller’ın Albay Katherine Powell’ı canlandırdığı filmde İngiliz ordusunun bir Drone (İnsansız Hava Aracı) kullanarak Kenya’nın Nairobi kentindeki teröristleri tespit ederek etkisiz hale getirmeye çalışmasını konu olarak almaktadır. İnce eleyip sık dokuyarak planlanan operasyon da karşısına çıkan köstebekler yüzünden tehlikeli bir durumun içerisinde kendisini bulan Albay Powell; Masum sivillerin hayatlarını da göz önünde bulundurarak tercih edeceği aksiyonlar ile iki arada bir derede kalacak gibi görünüyor. Bu arada insansız hava aracının pilotu Amerikan Steve Watts (Aaron Paul) dokuz yaşında bir kızın da içinde bulunduğu bir evi bombalamak için hedef almıştır. Daha önce Güvenli Ev olarak işaretlenen bu evi ortadan kaldırmak için epey hevesli görünmektedir. Bu ikilem arasında kalan Albay Powell’ın İngiliz Bağımsız Sekreterliği’nin de baskısı ile durumu iyice içinden çıkılamaz bir hale gelmektedir.

- Reklamlar -

Harren Miller ve Aaron Paul’un aksine Eye of the Sky filminin oyuncu kadrosunda;

  • Alan Rickman (Harry Potter serisi),
  • Barkhad Abdi (Captain Phillips),
  • Jeremy Northam (The Tudors),
  • Iain Glen (Game of Thrones)
  • Phoebe Fox (The Woman in Black: Angel of Death) bulunmaktadır.

Gavin Hood’un (Tsotsi, Ender’s Game) yönetmenliğini yaptığı ve Guy Hibbert’ın (Prime Suspect) senaryosunu yazdığı filmin yapımcılığını Ged Doherty, Colin Firth ve David Lancaster üstlenmektedir.

Amerika’da 11 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek olan filmin ülkemizde hangi tarihte sinema salonlarında olacağı konusunda kesinleşmiş bir bilgi bulunmamaktadır.

Eye in the Sky Filminin Fragmanı

Önceki İçerikTrainspotting 2 Filmi 2017 Yılında Geliyor
Sonraki İçerikPride and Prejudice and Zombies Muhteşem Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)