Transformers 5 Filminin İsmi Belli Oldu

815

Transformers 5 filminin merakla beklenen detaylarından ilki olan filmin ismi resmi olarak Paramount Pictures tarafından açıklandı! Amerika’da 23 Haziran 2017’de vizyona girecek ve Michael Bay‘in yönetmenliğini yapacağı filmin ismi Transformers: The Last Knight oldu!

Transformers: The Last Knight filminin resmileşen kadrosunda Transformers: Age of Extinction filminin de yıldızları olan Mark Wahlberg‘i yine Cade Yeager rolüyle göreceğiz. Yeni katılanlar yok mu? Tabii ki var! Isabela Moner (100 Things to Do Before High School, Growing Up Fisher) Izabella rolüyle filmin kadın başrolü olarak arz-ı endam edecek. Ayrıca henüz hangi rolde oynayacağını bilmediğimiz ancak kadroda bulunan Jerrod Carmichael (The Carmichael Show, Neighbors) ise akışa göre diğer bir başrol oyuncusu olacağı konuşuluyor.

- Reklamlar -

Transformers: The Last Knight filminin çekimlerinin resmi olarak 6 Haziran tarihinde Detroit’te başlanacağı bilgisinin de paylaşıldığını belirterek devam ediyoruz…

Michael Bay’i tekrar yönetmen koltuğunda göreceğimiz filmin senaryo ekibinde Iron Man filminde de imzaları bulunan Art Marcum ve Matt Holloway ile Ken Nolan (Black Hawk Down) yer almaktadır. Lorenzo di Bonaventura, Don Murphy ve Tom DeSanto ise bu devam filminde yapımcılık görevini üstlenmişler.

Seri genel itibarıyla pek tatmin edici olmasa da “Bu sefer olur belki ha?” diye izleyeceğimiz kesin. Bekleyip görelim.

Transformers 5 – The Last Knight Paylaşımı

Calling all #Autobots: Optimus Prime is ready for battle. Are you? #transformers

Transformers (@transformersmovie) tarafından paylaşılan bir video ()

Önceki İçerikPrison Break 5. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerik16 Mayıs Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)