Prison Break 5. Sezon 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

1553

Prison Break 5. Sezon 1. Bölüm fragmanı dün gece resmi Facebook hesabından yapılan paylaşım ile geldi ve bizleri bir heyecan sardı!

Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nolasco, Robert Knepper, Rockmond Dunbar ve Paul Adelstein’i tekrar kadroda göreceğimiz Prison Break 5. Sezon 1. Bölüm yine heyecan ve gerilim dolu!

- Reklamlar -

Dizi genç kardeşi Michael Scofield’ı (Wentworth Miller) hapishaneden kurtarmaya kararlı bir ağabey olan Lincoln Burrows’un (Dominic Purcell) ölüm pahasına atıldığı aksiyon, macera ve gerilim dolu hikayesi çevresinde gelişmekteydi. Büyük bir bölümü Fas’ta çekilen yeni dizide “Michael öldü mü?”, “Hayatta mı?”, “Nolur yaşıyor olsun!”, “Ona bir şey olmaz ya!” diye içimizden geçirdiğimiz bir 2009 yılını geride bırakarak bir takım sorulara cevaplar buluyoruz.

Lincoln ve Michael’ın karısı Sara (Sarah Wayne Callies) ile birlikte Fox River Eyalet Hapishanesi’nin en büyük kaçaklarından olan Sucre (Amaury Nolasco), T-Bag (Robert Knepper) ve C-Note’u (Rockmond Dunbar) büyük bir aksiyonun içine sokmuştu. Bu sefer ise Michael’ın Yemen’de bir hapishanede yaşıyor olduğunu öğrendikten sonra onu kurtarmak için arkadaşlarıyla büyük bir plan içerisine girecekler.

İlk dizi ile hemen hemen aynı olacak olan hikayenin büyük özlemini duyduğumuz aksiyon ve gerilim sahneleriyle birleştiğinde efsane yeniden de doğabilir, aynı hikaye insanları sıkıp “e bu aynısı!” diye izlenmeyebilir. Büyük bir handikap ancak bu riske değer!

Prison Break‘in yaratıcısı olan Paul Scheuring‘in senaryosunu yazacağı Prison Break: Devam dizisinin ilk bölümü IMDB‘de yer alan bilgiye göre Eylül ayında gelecek!

Prison Break 5. Sezon 1. Bölüm Fragmanı

Önceki İçerikKompleks Bir Batman Hikayesi
Sonraki İçerikTransformers 5 Filminin İsmi Belli Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)