Warcraft Kamera Arkası Görüntüleri Geldi

1241

Warcraft kamera arkası görüntüleri filmin yönetmeni Duncan Jones’tan geldi. İlk büyük savaşta yıkılan krallık olan Azeroth’a ait olduğu belli olan fotoğraflar, çekimleri Legendary Pictures ve Universal Pictures tarafından organize edilen film için beklentileri yukarı doğru hareketlendirmeye devam ediyor.

Duncan Jones’un Twitter‘dan paylaştığı tweetler ile gün yüzüne çıkan görseller büyük yankı buldu:

- Reklamlar -

Önce bir teaser ile sevenlerin gazını arttırmış!

Ardından görseller gelmiş!

Blizzard Entertainment’ın efsanevi Online oyunu olan Warcraft‘ın hikayesinden birebir olarak beyaz perdeye uyarlanacak olan film, Duncan Jones (Moon, Source Code) tarafından yönetilecek ve senaryosu Charles Leavitt ile birlikte Duncan Jones’un da dokunuşları ile bizlerle buluşacak. Film Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment’ın yapım stüdyolarında gerçekleşecek iken, yapımcılığını Charles Roven, Thomas Tull, Jon Jashni ve Alex Gartner üstlenecek. Yönetici yapımcılıklarını ise Stuart Fenegan, Jillian Share, Brent O’Connor ve Blizzard Entertainment’’tan Michael Morhaime ile Paul Sams üstlenecek. Yardımcılıklarını ise Rob Pardo ile Blizzard Entertainment’tan Chris Metzen, Nick Carpenter ve Atlas’tan Rebecca Steel Roven yapacak.

Warcraft filminde Alliance’lar tarafında savaşacak olan ekip; Dominic Cooper King Llane Wrynn’i, Travis Fimmel Anduin Lothar’ı, Ben Foster Medivh’i, Ben Schnetzer Khadgar’ı, Ruth Negga Lady Taria’yı canlandıracak. Horde tarafında ise Clancy Brown Blackhand’i, Toby Kebbel Durotan’ı, Robert Kazinsky Ogrim’i ve Daniel Wu ise Gul’Dan’ı canlandıracak.

Warcraft tv spotu ile buluşmadan önce filmin vizyona gireceği tarihi de şuraya bırakmış olalım. 10 Haziran 2016 tarihinde bir işiniz yoksa gözlerimiz ve gönüllerimiz şenlenecek.

Warcraft Kamera Arkası Görüntüleri

Önceki İçerikPower Rangers Filmi Oyuncu Kadrosundan İlk Fotoğraf
Sonraki İçerikThe Adderall Diaries Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)