The Adderall Diaries Fragmanı Geldi

756

The Adderall Diaries, başrolünde James Franco ve Ed Harris’in yer aldığı yepyeni aksiyon, dram ve gerilim temalı bir film. İsmi konusunda henüz tam anlamıyla kesinleşmiş bir durum söz konusu olmasa da filmin hikayesinin sahibi olan Stephen Elliott‘ın taktığı isim ile bu hale gelmiş. Alternatif bir isim olarak True Deception da denilebilecek olan filmin yönetmenliğini ise Pamela Romanowsky yapmaktadır.

Oyuncu kadrosunda James Franco (The Interview), Ed Harris (Snowpiercer), Amber Heard (The Danish Girl), Christian Slater (Mr. Robot dizisi), Wilmer Valderrama (From Dusk Till Dawn: The Series dizisi) ve Cynthia Nixon’ın (Sex and the City dizisi) yer aldığı filmin konusu ise; Stephen Elliott’un aynı isimli romanından uyarlanan ve  hem bir anı hem de gerçek bir suç olayına dayanmaktadır. Anı olarak, bir tür amfetamin olan Adderall ilacı bağımlısı yazar Stephen Elliott ile babasının arasında birbirine yabancılaşmış ilişki; Ve gerçek hikaye kısmı ise 2007 yılında eski Rus karısı Nina’yı öldürmekle suçlanan bilgisayar programcısı Hans Reiser vakası…

- Reklamlar -

Stephen Elliott rolünde James Franco’yu, Neil Elliott rolünde Ed Harris‘i ve Lana Edmond rolünde ise Amber Heard’ü göreceğiz.

Romanowsky’nin (The Color of Time) senaryolaştırdığı The Adderall Diaries, İngiltere’de “True Deception” ismiyle 22 Nisan’da gösterime girecek ve DVD & Digital kopyası 25 Nisan’da raflardaki yerini alacakmış. A24 Amerika’da kısıtlı sayıda bölgeye 15 Nisan’da filmi gösterecekmiş. Ülkemiz yine bu konuya uzakta olduğu için bizim bir şekilde bir yerlerden bulup bu filmi izlememiz gerekiyor.

The Adderall Diaries – True Deception Filminin Fragmanı

Önceki İçerikWarcraft Kamera Arkası Görüntüleri Geldi
Sonraki İçerikHell’s Club 2 ile Karşınızdayız
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)