Yeni Jobs filmi kadrosu belli oldu!

0
1852

Jobs filmi için karakterler ve yönetici kadrosu belli oldu!

Ashton Kutcher‘ın 2013 yılında başrolünde oynadığı Jobs filmi tam anlamıyla hayal kırıklığı yaratınca tekrar ele alıp Yeni Jobs filmi için kollar sıvanmış.

Bu kez Steve Jobs’a hayat verecek olan aktör X Men serileri, 300 Spartalı, Soysuzlar Çetesi ve Prometheus filminden tanıdığımız Michael Fassbender

Michael Fassbender / Jobs Filmi

Slumdog Millionaire, 127 Saat ve Trainspotting filmlerinin yönetmenliğini yapan Oscar Ödüllü Danny Boyle ‘un yapması planlanırken, Steve Jobs’un yeni filminin senaryosu The Network’un Oscar Ödüllü Senaristi  Aaron Sorkin’e emanet edilmiş.

Steve Jobs ile ilgili detayları ve en doğru bilgiyi aktaracak olan kişi ise hali hazırda Macintosh‘ta CMO olarak çalışan Joanna Hoffman ve kurucu ortaklardan biri olan Steve Wozniak‘mış.

ve bakın Joanna Hoffman rolünü kim oynayacak!

Kate Winslet / Jobs Filmi

Evet Kate Winslet!

Steve Wozniak rolünde de;

Seth Rogen / Jobs Filmi

Seth Gordon!

Oscar ödüllü Mark Gordon (Er Ryan’ı Kurtarmak, Yaşam Şifresi), Game of Thrones‘tan bildiğimiz Guymon Casady, Scott Rudin ve Slumdog Millionaire  ile Oscar ödülü alan Christian Colson‘un Prodüktörlüğünü yapacağı yeni Jobs filmi şimdiden beklentileri çok üst seviyelere çıkartmış!

Kadrosu tam anlamıyla bir Şampiyonlar Ligi’ni andıran Yeni Jobs için 2016’yı beklememiz gerekecek.

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz